Всього на три дні виконуючим обов’язки директора “Житомирводоканалу” призначили технічного директора підприємства Єрьоміна

Нещодавно, 15 липня, на офіційному сайті Житомирської міської ради з’явилося розпорядження міського голови Сергія Сухомлина про призначення на посаду виконуючого обовязки директора КП “Житомирводоканалу” Єроміна Сергія Андрійовича. Зауважимо, що призначення технічного директора на керівну посаду відбулося всього на три дні в період з 15 по 18 липня. 

Міський голова підписав таке розпорядження після клопотання свого заступника Сергія Кондратюка.

“Його було призначено через те, що на той час Ольга Петрівна не могла виконувати ці обов’язки, а інших працівників з відповідною кваліфікацією на підприємстві немає. Зараз виконує обовязки директора підприємства Ольга Огородник”, – пояснив Сергій Кондратюк. 

Нагадуємо, що директора “Житомирводоканалу” Андрія Нікітіна відсторонили від роботи через те, що одного з працівників підприємства спіймали на хабарі. У міськраді була створена слідча комісія, яка зараз перевіряє інших посадовців на причетність до корупції та діяльність підприємства загалом. 

Дивіться також, як через якість води та хабарі на підприємстві житомиряни вимагали звільнити директора водоканалу Нікітіна (ФОТО), (ВІДЕО).
Навіть після затримання на хабарі, директора з розвитку та капітального будівництва “Житомирводоканалу” ще близько двох тижнів не відсторонювали від посади.

Будьте першим, хто прокоментував "Всього на три дні виконуючим обов’язки директора “Житомирводоканалу” призначили технічного директора підприємства Єрьоміна"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*