Як на Житомирщині реабілітують ведмедів після цирків та утримання неналежних умовах

У селі Березівка на Житомирщині працює реабілітаційний центр для ведмедів, де тварин рятують від жорстокого ставлення у цирках та займаються їх лікуванням.

Чотири ведмеді, двох з яких завезли до притулку місяць тому з цирку в Ніжині, живуть у створених для них належних умовах життя.

Внаслідок дресури у цирку ведмеді отримують психічні травми, які виправити потім не вдається. У них виникають так звані стереотипи та психічні розлади. Та працівники центру зазначають: зараз тварини адаптувалися та почувають себе значно краще.

Ця зима для них буде першою, коли вони ляжуть у сплячку.
Детальніше – у спецвипуску програми «Ля Село».

Нагадаємо, що орієнтуючись на петицію «Прийняти рішення про заборону розміщення та функціонування пересувних цирків з тваринами», яка набрала необхідну для розгляду кількість голосів і попри те, що рішення по ній ще немає, члени житомирського міськвиконкому 3 жовтня під час засідання відмовили одному з пересувних цирків у розміщенні на території торговельно-розважального центру. Також перепоною стало те, що ділянка вже знаходиться в оренді, а суборенда, відповідно до договору, неможлива.

А тут можна переглянути фото та почитати про те, як у Житомирі 22 вересня безпородні песики стали справжніми зірками, а їх породисті друзі – групою підтримки. А тут – як 30 вересня з плакатами та домашніми улюбленцями житомиряни вийшли відстоювати права тварин.

Будьте першим, хто прокоментував "Як на Житомирщині реабілітують ведмедів після цирків та утримання неналежних умовах"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*