Як на Житомирщині реабілітують ведмедів після цирків та утримання неналежних умовах

У селі Березівка на Житомирщині працює реабілітаційний центр для ведмедів, де тварин рятують від жорстокого ставлення у цирках та займаються їх лікуванням.

Чотири ведмеді, двох з яких завезли до притулку місяць тому з цирку в Ніжині, живуть у створених для них належних умовах життя.

Внаслідок дресури у цирку ведмеді отримують психічні травми, які виправити потім не вдається. У них виникають так звані стереотипи та психічні розлади. Та працівники центру зазначають: зараз тварини адаптувалися та почувають себе значно краще.

Ця зима для них буде першою, коли вони ляжуть у сплячку.
Детальніше – у спецвипуску програми «Ля Село».

Нагадаємо, що орієнтуючись на петицію «Прийняти рішення про заборону розміщення та функціонування пересувних цирків з тваринами», яка набрала необхідну для розгляду кількість голосів і попри те, що рішення по ній ще немає, члени житомирського міськвиконкому 3 жовтня під час засідання відмовили одному з пересувних цирків у розміщенні на території торговельно-розважального центру. Також перепоною стало те, що ділянка вже знаходиться в оренді, а суборенда, відповідно до договору, неможлива.

А тут можна переглянути фото та почитати про те, як у Житомирі 22 вересня безпородні песики стали справжніми зірками, а їх породисті друзі – групою підтримки. А тут – як 30 вересня з плакатами та домашніми улюбленцями житомиряни вийшли відстоювати права тварин.

  • 57
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "Як на Житомирщині реабілітують ведмедів після цирків та утримання неналежних умовах"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*