Як виглядатиме набережна річки Тетерів у Житомирі після реконструкції

Ескізні фото: Ольга Бронштейн

Після реконструкції набережна річки Тетерів у Шодуарівському парку Житомира може стати туристичною перлиною міста. Ескізи майбутнього проекту опублікував у себе на сторінці у Facebook головний архітектор міста Юрій Безбородов.

Вартість реалізації лише першої частини грандіозного проекту обійдеться Житомиру у понад 30 мільйонів гривень. Роботи планують виконати протягом 2019 року. Тож набережна може отримати саме такий вигляд, як на ескізних фото.

За словами головного архітектора Житомира, проектом передбачається капітальний ремонт сходів Шодуара. Зокрема, відновлення покриття, втрачених огорож та освітлення. Також у рамках реконструкції планують побудувати дитячий майданчик з гойдалками та гірками.

«Разом з цим облаштується і нижній рівень набережної з місцями для сидіння та фотолюмінісцентним покриттям у мощенні.  Має бути амфітеатр зі сценою з можливістю проведення невеличких виступів та організації літнього кінотеатру, реконструкція човнової станції та понтонного причалу біля неї. Не забули і про ротонду з альтанкою та поновлення доріжок до них. Багато різноманітного озеленення, місць для відпочинку та спорту. Не забули й про рибалок та відпочиваючих у води – для них облаштовані невелички місця безпосередньо біля Тетерева», – повідомив Юрій Безбородов.

Нагадаємо, що на реалізацію проекту реконструкції набережної Тетерева Європейський союз виділив Житомиру 12 мільйонів гривень, а розпочати будівництво спортивно-культурного простору влада міста планує вже у 2019 році.

Будьте першим, хто прокоментував "Як виглядатиме набережна річки Тетерів у Житомирі після реконструкції"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*