Які автівки обирають житомиряни: статистика

За серпень 2018 року жителі Житомирської області зареєстрували більше ніж 100 нових автомобілів загальною вартістю понад 3 млн доларів. На кожну з них у середньому витратили близько 30 тис. доларів США.

У аналітичному відділі сайту з продажу автомобілів RST.ua розповіли, що автомобілі, зареєстровані на Житомирщині, в переважно вартували від 17 до 15 тис. доларів (54 %), а середня вартість авто склала понад 29 тис. доларів США.

Найпопулярнішою маркою області стала Toyota. Лише в Житомирі зареєстрували 22 Toyota загальною вартістю 900 тис. доларів. Часто купували й Renault, Mazda, Kia і Volkswagen – по 8 проданих авто на всю область. Серед моделей бестселером визнали кросовер Kia Sportage.

По всій Україні за останній місяць літа придбали понад 7 тис. нових автівок загальною вартістю 210 млн доларів. Для порівняння – це на 10 % більше, ніж в за серпень минулого року.

Найбільше нових машин традиційно зареєстрували у Києві – майже 3 тис. автівок вартістю 90 млн доларів США.

Нагадаємо, за перше півріччя 2018 року в Житомирській області придбали понад 600 нових автомобілів, середня ціна яких склала 27 тис. доларів. Найпопулярнішими стали автівки Renault – 87 нових машин за півроку, загальною вартістю 1 млн 500 тис. доларів.


Нагадуємо: В Україні збільшать штраф за непристебнутий пасок безпеки: коли і на скільки

Будьте першим, хто прокоментував "Які автівки обирають житомиряни: статистика"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*