Житомир знову долучиться до маршу за права тварин

У неділю, 30 вересня о 12:00 житомирян та гостей міста запрошують долучитися до маршу за права тварин. Мета акції — досягти згуртованості громади навколо гуманістичних цінностей та у питаннях боротьби за права тварин.

Люди, які вийдуть на марш, хочуть покласти край будь-яким знущанням над тваринами, привернути увагу до проблем цирків, а також закликати владу до впровадження дієвих механізмів покарання за негуманне відношення до тварин.

Організатори наголошують, що Всеукраїнський марш за права тварин є гуманістичною та зоозахисною, а не політичною подією, тому учасників просять утриматись від партійної символіки та лозунгів.

Нагадаємо, що минулого року марш за права тварин у Житомирі попри дощ зібрав більше сотні людей. Під час нього присутні підписали «Універсал гуманності» з вимогами, який мали передати до Києва у профільні міністерства.

Фото з минулої акції за права тварин

Довідково: щорічно Всеукраїнський марш за права тварин організовує UAnimals, в Житомирі ж організаторами виступають ГО «Житомирська міська організація захисту тварин», КП «Центр захисту тварин».

TIMES.ZT


Раніше ми писали:

Будьте першим, хто прокоментував "Житомир знову долучиться до маршу за права тварин"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*