Безпілотні автомобілі, промислові роботи та 3D голограми: новинки на SpaceTechFest 2018 (ФОТО)

Військові та цивільні квадрокоптери, промислові роботи, безпілотні моделі автомобілів, 3D голограми, системи віртуальної реальності та багато іншого. Усі ці винаходи власними руками сконструювали викладачі та студенти факультету комп’ютерно-інтегрованих технологій, мехатроніки і робототехніки.

А побачити та навіть спробувати самостійно створити власну технологічну новинку зможе кожен охочий, який завітає 29 вересня до  Житомирського державного технологічного університету на фестиваль науки і техніки.

З 10.00 до 17.00 на фестивальних локаціях фахівці з автоматизації і комп’ютерних технологій познайомлять відвідувачів з проектами, які викликали неймовірне зацікавлення на багатьох виставках.

Зацікавить фестиваль й житомирських дітлахів, адже локація з мобільними роботами на базі Lego Mindstorms дозволить їм самостійно створити власний винахід. На базі Lego Mindstorms щорічно проводяться Чемпіонати України та інші конкурси з робототехніки.

Фахівці ЖДТУ також представлять технології корисні для підприємців агросфери. Зокрема, роботизований комплекс для посадки різних типів насіннєвих культур та догляду за ними. Ця система реалізує посадку та полив насіння за заданою траєкторією та алгоритмом, а також контролює вологість ґрунту, його температуру та рівень освітленості теплиці.

Також на фестивалі SpaceTechFest в ЖДТУ презентують автоматизовану навігаційну систему колісної платформи для складського господарства, яка має автономну навігаційну систему на базі камери з гіростабілізованою платформою, датчики та навіть систему штучного інтелекту.

Цікавим для гостей фестивалю може виявитися й презентація 3D-принтерів та верстатів з числовим програмним управлінням, які дають уяву про сучасні технології комп’ютерного проектування та створення прототипів деталей із різних матеріалів.


Дивіться ще про SpaceTechFest:

Будьте першим, хто прокоментував "Безпілотні автомобілі, промислові роботи та 3D голограми: новинки на SpaceTechFest 2018 (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*