Житомирські бігуни у рамках проєкту «Разом» зібрали за рік майже 500 тисяч для ЗСУ (ФОТО)

Восени 2022-го представники трьох бігових клубів міста – Максим Синенко (СК «Полісся UA»), Максим Страмцов («Runcom Team») та Дмитро Сидоров («Tiger Run Club»), заснували у Житомирі проєкт «Разом», аби збирати кошти і закривати актуальні запити військових на фронті.

Слоган цього об’єднання – «Разом бігаємо! Разом допомогаємо! Разом переможемо!»  цілком трансформувався у реальні справи:  за рік діяльності спільноті вдалося зібрати 483 889 гривень, за які були придбані і передані ЗСУ дрон, потужні акумулятори та сонячні генератори, планшет, наплічник і чохол для маскування старлінка, розкладачки, шкарпетки, сумку для скидання магазинів, флісові балаклави і рукавиці, куртку, зігрівайки, рюкзак військового медика та ін.

Ці кошти переважно акумулювали від особистих пробіжок чи колективних забігів, до яких долучалися учасники «Разом» в місті та за його межами, а також організації і проведенні власних заходів. Концепція проєкту проста: 1 км = 5 гривень, тобто бігові кілометри перетворюються у допомогу  захисникам. Кошти бігуни переказували на спеціальний рахунок, а звіт публікували у спільноті проєкту в соцмережі. За підрахунками засновників ініціативи, таким чином всі разом вони змогли здолати відстань 47 796 км, що навіть перевищує довжину екватора Землі.

У листопаді минулого року Максим Синенко та Максим Страмцов  за 16 годин  пробігли 140 км від Житомира до Києва, зібравши 150 тисяч гривень, за які було куплено і передано 126 подарунків дітям загиблих воїнів  з нагоди Дня Святого Миколая. На цій дистанції хлопців протягом 14 км підтримували бігуни з «Разом». А ще учасники проєкту протягом року бігали квест Житомиром, марафон у Коростишеві, приєднувалися до тестдрайву вертикалей й інших марафонів, влаштовували бігові теревені, благодійне функціональне тренування тощо.

Про все це згадували  і звітували під час зустрічі 21 вересня, коли відзначали першу річницю проєкту «Разом», а перед тим традиційно пробігли 5 км центром Житомира.

На сьогоднішній день спільнота проєкту в мережі Фейсбук нараховує майже 400 користувачів. Водночас, до бігових подій  активно  залучали 80 осіб, а у ТОП-кращих за показниками – 30 бігунів.

«Разом» – це нереально крута, вмотивована та потужна спільнота. Велика подяка усім за те, що ми є вагомою частиною супротиву, – відзначив Максим Синенко. – Акцентуємо увагу на важливості саме такого формату роботи, коли проводимо точкові збори для бригад і підрозділів.  У першу чергу це дає можливість оперативно реагувати на потреби на місцях, які не встигають або не можуть покрити офіційні відомства, але є критично важливими на фронті. На цей рік маємо чимало планів, які вже незабаром почнемо втілювати в життя, аби зробити його ще більш біговим і результативним у всіх сенсах. Маємо кому допомагати – хлопцям та дівчатам на передовій, які щохвилини працюють заради нашої майбутньої перемоги, ризикуючи життям, втрачаючи здоров’я, потрібен надійний тил і регулярна допомога та підтримка».  

Юлія Демусь

 У Житомирі проведуть конкурс краси: обиратимуть переможниць і збиратимуть на тепловізор для ЗСУ (ФОТО)

 Житомиряни можуть здати на переробку каштани: вартість та адреса пункту прийому (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував " Житомирські бігуни у рамках проєкту «Разом» зібрали за рік майже 500 тисяч для ЗСУ (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*