Днями  в Житомирі відбувся Чемпіонат Житомирської області з веслування на човнах «Дракон».  Спортсмени змагалися на дистанціях 200 та 500 метрів. Змагання стали справжнім святом спорту, яке об’єднало найкращих веслувальників області категорії 19-39 років.

Потужний результат показала команда United Force, яка постійно розвивається та прогресує. Тренер команди, Андрій Лайчук (Andrey Laichuk), підкреслив згуртованість і завзяття спортсменів: “Наша команда продовжує поповнюватися новими учасниками. Зокрема, у даних змаганнях уже встигли показати себе молоді спортсмени, які із жагою до перемог та бажанням професійного росту йдуть пліч-о-пліч з командою. Тішить, що команда згуртована і завзята, це дає запал на продовження підготовки до змагального сезону 2024”.

Чемпіонат з веслування проходив у човнах Д-22 у змішаному класі на дистанціях 200 та 500 метрів. У заході взяли участь команди трьох житомирських клубів з веслування на човнах «Дракон». Змагання організовано Федерацією з веслування на човнах «Дракон» Житомирської області та за сприяння управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ЖОДА.