Бюджету участі 2018 бути: міський голова Житомира затвердив переможців

Міський голова Житомира 23 січня підписав розпорядження «Про затвердження переліку проектів-переможців бюджету участі м. Житомира на 2019 рік». Згідно з рекомендаціями нової робочої групи, переможцями стали 8  великих та 11 малих проектів. Перелік переможців відрізняється від рекомендацій попередньої робочої групи.

Розпорядження опублікували на сайті міської ради. За посиланням можна ознайомитися із проектами-переможцями.

Виконавчі органи міської ради включать проекти, що перемогли у загальноміському голосуванні бюджету участі 2018 року до міських цільових програм на 2019 рік. Також по кожному проекту вже визначені розпорядники коштів. Ними стали управління капітального будівництва (8 проектів), управління культури (4 проекти), управління комунального господарства та департамент освіти (по 2 проекти відповідно), а також управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, управління сім’ї, молоді та спорту, департамент містобудування та земельних відносин (по одному проекту відповідно).

Нагадаємо, що міський голова Сергій Сухомлин скористався своїм правом і заветував результати голосування через численні маніпуляції та порушення.

Таке рішення викликало неабияке обурення серед учасників бюджету та членів Координаційної ради. Проте міського голову підтримали і депутати під час засідання сесії 8 листопада.

Через недбалість та заангажованість при голосуванні по «Бюджету», діючу Координаційну раду вирішили розпустити, натомість зібрати нових членів, аби врятувати ті проекти, за які голосували чесно.

Посилаючись на рішення сесії «Про встановлення результатів голосування за бюджет участі у 2018 році», міська адміністрація оголосила новий набір до складу Координаційної ради, а під час сесії 18 грудня депутати створили нову робочу групу з питань встановлення результатів голосування за проекти Бюджету участі 2018 року, яка надала свої рекомендації міському голові.

Будьте першим, хто прокоментував "Бюджету участі 2018 бути: міський голова Житомира затвердив переможців"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*