IT LAB STUDIO
INNA BILA
HOVER

#ДеДаринка? Поліція досі не каже, що знайшла на дні річки (ФОТО, ВІДЕО)

preview 2 - #ДеДаринка? Поліція досі не каже, що знайшла на дні річки (ФОТО, ВІДЕО)

Громадська думка має одну прикру властивість: з її голови з часом вилітають навіть найбільш резонансні події. Щоб цього не сталося, times.zt.ua періодично нагадує про те, про що забути ми не маємо права. У травні Житомир був збурений звісткою про «овруцьких нелюдів». За даними Національної поліції, подружжя Макарчук вбило власну дитину з інвалідністю – чотирирічну Даринку. Її тіло нібито спалили у печі. Рештки кісток батьки-нелюди, згідно з їхніми показами, викинули у місцеву річку.

Тоді ж поліція провела масштабну пошукову операцію. І, як заявив     тодішній в. о. начальника головного управління Нацполіції в Житомирській області полковник Артем Лисогор, правоохоронці знайшли щось, що може бути біологічними рештками дівчинки.

lysohor - #ДеДаринка? Поліція досі не каже, що знайшла на дні річки (ФОТО, ВІДЕО)

Щоправда, тут є деякі хронологічні незрозумілості. Заява А. Лисогора датована 28 травня. І лише через два тижні поліція заявила вже більш впевнено: у результаті проведених робіт було виявлено та вилучено окремі фрагменти, які зовні подібні до кісток людини.

04 - #ДеДаринка? Поліція досі не каже, що знайшла на дні річки (ФОТО, ВІДЕО)
03 - #ДеДаринка? Поліція досі не каже, що знайшла на дні річки (ФОТО, ВІДЕО)

Минуло майже 4 місяці. Телефоную у прес-службу. «Результатів поки що немає. Це дуже складна експертиза, і вона може тривати багато місяців…» – каже речниця обласного управління поліції Алла Ващенко. Я не маю жодних причин піддавати її слова сумніву. Так, виділити ДНК з обвуглених кісток і точно ідентифікувати рештки – це справді пекельно важка і тривала праця. Якщо це справді рештки Даринки.

А якщо ні?..

Ну, наприклад: експертиза встановить, що рештки належать не Даринці. Або взагалі не людині. У цьому випадку слідство прогнозовано зайде в глухий кут.

Нагадаю, вся ця моторошна історія базується головним чином на показах Павла Макарчука та Олени Клусенко – біологічних батьків Даринки. Тих людей, які місяцями брехали і успішно вводили в оману як односельців, так і… поліцію. Тривалий час цим хитрунам вдавалося підтримувати ілюзію, що Даринка вдома і з нею все гаразд. І їм можна вірити беззаперечно зараз?

nelud 1 - #ДеДаринка? Поліція досі не каже, що знайшла на дні річки (ФОТО, ВІДЕО)
neludka 2 - #ДеДаринка? Поліція досі не каже, що знайшла на дні річки (ФОТО, ВІДЕО)

П. Макарчук з О. Клусенко представили слідству таку версію. Батько розлютився і вдарив дівчинку. Та впала і знепритомніла. Далі її – чи то ще живу, чи вже мертву – батьки кидають до печі і спалюють. І після цього   спокійно готують у цій печі їжу. І спокійно дивляться в очі сусідам… Справжній хорор з героями-виродками, чи не так?..

«Щоб у брехню повірили – вона має бути жахливою!» (Й. Гебельс)

Але є декілька моментів, які змушують сумніватися у правдивості цього хорора. Якось важко віриться у психологічну стійкість двох соціопатів, яких, нагадаю, позбавляли батьківських прав через зловживання алкоголем та інші «подвиги». Може статися, що у СІЗО сидять не холоднокровні вбивці – а хитрі ділки, які здихалися хворої доньки, ПРОДАВШИ її заможним людям. Можливо, іноземцям.

darynka - #ДеДаринка? Поліція досі не каже, що знайшла на дні річки (ФОТО, ВІДЕО)

2008 року у луганському будинку малюка я бачив на власні очі, як бездітна італійська пара милувалася 5-річним хлопчиком. Дитина була з явно вираженою розумовою відсталістю, але фізично здорова і приваблива. Італійці оформили всі документи і згодом, напевне, забрали хлопчика в Італію. Продаж українських дітей в ЄС та США – це високоприбутковий бізнес з величезним обігом. У цій сфері є і «білий» ринок (легальний), і «сірий» (напівлегальний з корупційним компонентом), і «чорний» (нелегальний).  

Даринка жива?..

Що змушує робити таке припущення? Давайте згадаємо історію поневірянь нещасної дівчинки. Після того, як біологічних батьків позбавили батьківських прав, Даринку передали у дитячий будинок сімейного типу. Група «активістів» – Котенко, Коцюбко, Малі, Чижова – розпочала масовану атаку на прийомних батьків та міську владу. Батьків звинувачували у… розбещенні дитини. Міських чиновників – у «потуранні педофілам». Ось красномовний підзаголовок з відео Віктора Котенка: «Продавцы детей напали на журналиста, полиция «крышует» торговцев детьми и педофилов».

«Активісти» добилися свого: суд прийняв рішення повернути Дарину Макарчук біологічним дітям. Після цього «активісти» раптово зникають з обрію. Всі четверо різко втрачають інтерес до долі дівчинки. Ніхто з них чомусь не відвідував Даринку протягом багатьох місяців. Як це пояснити?..

На відео чітко видно, що О. Клусенко – особа, яка психологічно повністю залежить від свого «патрона» В. Котенка. Простіше кажучи, не може ступити й кроку, не порадившись з ним.

Не виключено, що саме ці психічні особливості біологічних батьків Даринки – і вирішили її долю. П. Макарчук та О. Клусенко могли настільки повірити у реальність продажу дитини за великі гроші, що захотіли продати її самі. Або з чиєюсь допомогою… А історію з випадковим вбивством та спаленням – вигадали, коли поліція, нарешті, взяла горе-батьків «за зябра». Якщо ця версія підтвердиться, залишається надія, що Даринка досі жива.

Але тоді виникають інші запитання, які я найближчим часом озвучу.

Тарас СТРІЛЬЧИКБудьте першим, хто прокоментував "#ДеДаринка? Поліція досі не каже, що знайшла на дні річки (ФОТО, ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*