Катерина інспектує тренажерні зали Житомира-5: «Alex Club», «Fitness 2000», «Plaza», «Факел»

Багато тренажерних залів я знайшла у нашому місті. Якщо пам’ятаєте, ми обійшли їх у попередніх частинах: першій, потім другій, потім третій і, нарешті, четвертій. «На десерт» я вирішила відвідати найдешевші «качалки» економ-класу. І, скажу чесно, я була готова до будь-якого «трешу»…

 «Alex Club»

Перше враження. Я сподівалася, що потраплю до такого собі залу-середнячка з більш-менш нормальними умовами. Але надія помирає останньою…

Екстер’єр. Зала знаходиться у «новому центрі» міста — за «Глобалом». Знаходиться у приміщенні, де в оренду здаються офіси. У підвалі.

Працівник рецепції. Такий досить цікавий мужчинка. Я його порозпитувала, що у них тут і до чого. Він коротко відповів, махнув рукою, показуючи куди мені йти (в доброму сенсі цього слова). І зайнявся переглядом телевізора. Якось так.

Інтер’єр. Ну, інтер’єром це важко назвати: стіни обшиті «вагонкою», яка колись була цілою і білою. Судячи з нинішнього вигляду, такою вона була, коли мене ще у школі за хвостики смикали… Навкруги панує напівтемрява, повсюди запітнілі вікна, неначе в сауні. До речі, можна рекламувати цю залу ніби як у комплексі із сауною!

Обладнання. Обладнання старе, занедбане, місцями іржаве. Жах… Навіть на деяких тренажерах лячно було робити вправи, адже здавалося, що зараз чи трос перетреться, чи якась деталь відвалиться. Наприклад, коли я робила згинання ніг, то по-перше, валик для ніг кривий, отож ноги на різному рівні, и навантаження неправильне. По-друге, він так скреготав, наче працює в останній раз, мені просто шкода було його мучити. Про старезну обивку я просто мовчу. Ну, не зовсім всі тренажери були такі занедбані, були й новіші. Але на загальну сумну картину це мало впливає.

Тренери. Як я зрозуміла, їх тут немає. Бо коли я підійшла до працівника рецепції із запитанням, хто тут тренер, і хто може мені допомогти – він сказав, що запросто сам може бути тренером. І якщо що, то кликати його. Чудово, правда? А коли я в нього запитала, де знаходиться степ, то він знову мені махнув рукою з рецепції, показуючи, в якому напрямку мені його шукати…

Бар та інші продукти. Тут продається спортивне харчування, а також є холодильник з водичкою.

Роздягальня, душові та туалет. Роздягальня — це перегородка у приміщенні і дві шторки: одна чоловіча, друга жіноча. Є лава та гачки для одягу. Все. Шафок та дзеркал тут не передбачено в принципі. Шлях до душової лежить через туалет. Тобто, туалет «транзитний».

Тобто, якщо хтось вирішить «помріяти про життя», то ніхто помитися не зможе. Або, якщо хтось буде митися, а в цей час хтось інший піде до туалету – їх чекатиме «приємна» зустріч в інтимній обстановці. Ах, так, ледве не забула: туалет і душова загальні. Так що, дівчата, перш ніж йти до дамської кімнати, перевірте, чи ніхто з чоловіків не миється!

Гігієна та вентиляція. Щодо стану чистоти у закладі, то тут начебто чисто, але є явні проблеми з вентиляцією. Чи з її відсутністю. Всі вікна запітнілі, у душовій стоїть пара.

Ціни. 300 грн. вартує безлімітний абонемент, і 250 грн. без використання кардіозали.

Особливістю закладу є «транзитний» туалет, важке повітря з ароматами тренувань та спітнілі –  ні, не хлопці! – вікна.

 «Fitness 2000»

Перше враження. Я очікувала, що це буде якась старезна зала, з малою кількістю тренажерів.

Екстер’єр. Знаходиться зала у дворику за медичним інститутом, у приміщенні гуртожитку. Просто з вулиці його не видно.

Працівник рецепції. Як я вже зрозуміла трохи згодом, працівник рецепції це і є тренер. Миловидна дівчина, показала мені де роздягальня, де що знаходиться.

Інтер’єр. Тут немає євроремонту, але видно, що за залою слідкують. Частина стін обшита деревом, багато вазонів. Також тут роблять ремонт, будуть нові роздягальні.

Обладнання. Чудове обладнання, яке полюбилося більшості наших тренажерних залів: «InterAtletika».

Тренери. На момент моєї присутності у залі працювало два тренера: Діана та Геннадій. Я більше контактувала з Діаною. Вона дуже приємна, позитивна, готова прийти на допомогу та дуже проста у спілкуванні. Відразу запитала, чи маю я програму. Сказала, що у випадку чого, у них на стіні висять приклади програм (дуже цікава ідея, до речі). Вона мені дуже допомогла, дала багато цінних підказок, якими я користуюся досі! А по закінченню зайняття запросила приходити до них ще – словом, залишила по собі дуже приємне враження.

Бар та інші продукти. Тут є протеїнові батончики, до речі, по ціні зовсім не «кусаються». Є окремі полиці зі спортивним харчуванням, пляшечками, і тренери Вас проконсультують по підбору продукції. Також тут продається водичка.

Роздягальня, душові та туалет. Жіноча роздягальня зовсім невеличка, тут є лава, дзеркало, шафки, але без ключиків. Отож, цінні речі за бажанням можна залишити на рецепції. Видно, що роздягальня трохи старенька, але двері нові, металопластикові. Зараз в процесі ремонт приміщення під жіночу роздягальню, яка вже буде укомплектована душовою кімнатою.

Душова кімната та туалет поки знаходяться в іншій стороні зали. Тут доволі свіжо, є все необхідне: папір, освіжувачі повітря, гумовий килимок, навіть ганчірка, якщо ви раптом виллєте воду під час водних процедур, а також величезне дзеркало. Чоловіча роздягальня більш світла та простора за жіночу.

Гігієна та вентиляція. У закладі доволі чисто, хіба що можна було би трохи більше уваги приділити душовій кабіні. Щодо вентиляції, то тут немає відчуття важкості повітря навіть по обіді, при температурі повітря на вулиці +30: у закладі доволі комфортно займатися.

Ціни. Ціна мене приємно здивувала — 250 грн. повний безліміт. А для студентів медичного інституту взагалі смішна ціна — 160 грн.!

Особливістю закладу є дивний, але приємний дисонанс: гуртожиток, низька ціна, доволі комфортні умови та дружелюбний колектив, що є доволі рідкісним поєднанням у наш час.

«Plaza»

Перше враження. «Plaza» — гарний сучасний комплекс, і я відразу подумала, що й тренажерна зала має бути такою ж.

Екстер’єр. Заклад знаходиться на вул. Отаманів Соколовських (колишня Генерала Потапова), відразу за «Еко-маркетом», заїзд з проспекту Незалежності (колишня Ватутіна).

Працівник рецепції. Дуже приємна жінка, мені про все розповіла, провела до роздягальні та провела «екскурсію».

Інтер’єр. Виконаний у теплих, сонячних тонах. А зала чомусь нагадує часи Радянського Союзу…

Обладнання. Тут також використовуються тренажери «InterAtletika», але більш стара лінійка. До речі, тут дуже мало тренажерів, мені половину вправ прийшлося замінювати. Проте тут є цілих 5 (!) лав для жиму і 3 рами для присідань. Навіщо? Простіше вказати, які тренажери тут є: кросовер, комплексний для рук та спини, для гіперекстензії і лави для пресу. Для «ліфтерів» цього може і буде достатньо, але це ж не спеціалізована зала для пауерліфтингу! До речі, в той день, коли я займалася, якраз завозили третю раму для присідань.

Тренери. Працювали два тренери: якась дівчина та тренер Андрій. Він відразу зі мною привітався, відрекомендувався, задав мені декілька запитань та сказав звертатися, якщо у мене виникнуть запитання. Приємний хлопчина, все доволі просто пояснює. А інша тренерка мені здалась трохи дивною. Коли я робила закрокування на підвищення – вона мені підказала дійсно правильну річ: ставати повністю стопою, щоб п’ятка зовсім не звисала. Але при цьому вона промовила: «Ставай повністю, бо неправильно розташовується навантаження. Ти ж не хочеш собі великі коліна?..». Вибачте, що??? Як можна накачати коліна? Меніски почнуть рости, чи що? Розпитувати я не стала, бо вона продовжила зайняття фітнесом зі своїми клієнтами. Ну, таке.

Бар та інші продукти. Водичку я побачила, а ось спортивне харчування — ні. До речі, є кулер з водою для відвідувачів, безпосередньо у самій залі. З одноразовими склянками, що дуже зручно. А ще на території комплексу працює кафе, де можна поїсти або ж попити чаю.

Роздягальня, душові та туалет. Роздягальня дуже сподобалася. Така простора, з гарними та місткими шафками, світла, є довжелезні лавки, гачки, дзеркало. Обираєш шафку, яка тобі до душі.

Туалет зовсім невеличкий, душові доволі просторі, але один душ не зовсім справний. Що ще зручно, що біля душових є не тільки гачки для одягу, а й шафки, де можна покласти свої речі (а шлях до душової пролягає через коридор, очевидно, що голяка ви туди не підете).

Гігієна та вентиляція. У закладі дуже чисто, тут навіть немає зауважень. А ось вентиляція трохи слабувата, повітря важке, і через це важко даються вправи.

Ціни. 400 грн. за місяць безлімітного відвідування. Ціна невиправдано завищена, як для такої кількості тренажерів…

Особливістю закладу також є дисонанс: солідний заклад, доволі солідна ціна, сучасний дизайн поза залою, зовсім не сучасний інтер’єр самої зали – та дуже малий асортимент тренажерів.

 «Факел»

Перше враження. Я багато чула про цю залу: що вона доволі стара, така собі «олдскульна». Отож і прийшла перевірити.

Екстер’єр. Знаходиться заклад на вулиці Малій Бердичівській, неподалік від «Еко-маркету», поряд із синагогою.

Працівник рецепції. Тут теж такий випадок, коли тренер і працівник рецепції — це одна людина. Мене проконсультували, все розповіли і показали.

Інтер’єр. Простенько, немає суперсучасного ремонту, але все ж таки видно, що про заклад дбають.

Обладнання. Дуже старі тренажери, я навіть таких більше ніде не бачила! Але всі справно працюють, їх регулярно ремонтують, підфарбовують, тренер постійно наглядає, щоб із обладнанням гарно обходилися. Присутнє гумове покриття на підлозі. З кардіотренажерів є лише 2 орбітреки, але також є канати, з ними я тут вперше і позаймалася. І потім мені вже нічого не хотілося…

Тренери. Зі мною контактувала тренер Люба. Вона спочатку мені здалася такою дуже суворою та неприступною. Але потім я зрозуміла, що мені тільки здалося. Вона мені постійно допомагала, підказувала, пропонувала цікаві варіанти, отож, зайняття пройшло на позитивній ноті.

Бар та інші продукти. Тут можна придбати воду. Все.

Роздягальня, душові та туалет. Тут немає шафок, але шафки є на коридорі, при бажанні, цінні речі можна зберігати там. Простенька роздягальня, є гачки для одягу, лава, дзеркало, декілька вішаків. Маленька за розмірами. Відразу тут і знаходиться душова, трохи старенька, але чиста, і вода тепла. Туалет також доволі старий.

Гігієна та вентиляція. Тут слідкують за чистотою, частенько можна побачити і тренера з віником. Вентиляція така, більш менш, тут є багато вікон, які відкривають, коли повітря недостатньо.

Ціни. 200 грн. на місяць! Це найнижча ціна, яку я зустрічала.

Особливістю закладу є атмосфера. Так, тут старі тренажери, немає суперумов, але така тепла атмосфера… Дійсно, це той «олдскул» – куди приходиш, і відразу хочеться тренуватися.

Катерина МАЧУЛЬСЬКА

Будьте першим, хто прокоментував "Катерина інспектує тренажерні зали Житомира-5: «Alex Club», «Fitness 2000», «Plaza», «Факел»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*