Мер Житомира презентував ескізи нового корпусу гімназії №23

За два роки у Житомирі з’явиться новий сучасний корпус молодшої школи гімназії №23.

Ескізи майбутнього шкільного закладу опублікував на своїй сторінці у Facebook Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

“Це передпроектні ескізи з реконструкції нового корпусу Житомирської гуманітарної гімназії №23, у якому навчатимуться більше 700 дітей. Проектанти обіцяють закінчити розробку ПКД до кінця травня. Після цього почнемо будівельні роботи. Якщо все буде добре, то за два роки ми плануємо завершити будівництво.

Вже маємо досвід, тому переконаний, він буде не гіршим, ніж новий корпус гімназії №3, який відкрили у вересні 2018 року. А може і кращим”, – написав Сухомлин.

Нагадаємо, що поштовхом до побудови нового корпусу гімназії №23 стала руйнація стелі у корпусі молодшої школи, при якій дивом ніхто з дітей не постраждав.

Наразі старшокласники гімназії навчаються в корпусах Житомирського державного університету ім. Івана Франка, а молодші школярі переїхали до аудиторій страшокласників у гімназії.

Нагадаємо також, що на даний проект нового корпусу гуманітарної гімназії №23 житомирські депутати виділили півмільйона гривень з міського бюджету.

Будьте першим, хто прокоментував "Мер Житомира презентував ескізи нового корпусу гімназії №23"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*