Міська рада не розриватиме договору з перевізником маршруту 23, бо не має ким його замінити

З 5 серпня у Житомирі перестав функціонувати маршрут № 4, що сполучав Паперову фабрику та Крошню, адже договір з перевізником не продовжили. Транспортне сполучення тепер забезпечує маршрут № 23, та люди ним не дуже задоволені.

Раніше у міській раді поставили ряд умов, які мав виконати перевізник 23-го маршруту до початку вересня, аби з ним не розривали договору. Але сьогодні заступник міського голови розповів, що не вважає ці умові виконаними, проте замінити цього перевізника поки нема ким.

«Перевізник 23 маршруту декларує, що готовий працювати і докладає зусиль, але за моєю оцінкою, якість його роботи не є задовільною. Але щоб розірвати договір, треба мати чим закривати маршрут. Поки цього немає, ми явно не розриватимемо. Але така вірогідність лишається. Як тільки ми матимемо чим закрити той маршрут, то зможемо вживати заходи відносно перевізника», – сказав Ткачук.

Нагадаємо, у Житомирі розірвали договір з перевізником маршруту № 4, що сполучав Паперову фабрику та Крошню. Пасажирів обурив той факт, що доведеться їздити з пересадками та переплачувати. У міськраді пообіцяли, що платити двічі не доведеться, а транспортне сполучення забезпечуватиме маршрут № 23.

Нагадаємо, що депутати дозволили керівництву Житомирського ТТУ придбати нові МАЗи на умовах фінансового лізингу. Таке рішення вони підтримали під час позачергової сесії міської ради. А житомирські пільговики з 14 серпня можуть безкоштовно їздити у маршрутках без часових обмежень.

Зазначимо, що 3 серпня у Житомирі з’явився тестовий маршрут, який сполучає Паперову фабрику і ЖДУ імені Івана Франка. Та вже через тиждень його визнали нерентабельним.

Олена ВАХОВСЬКА

Будьте першим, хто прокоментував "Міська рада не розриватиме договору з перевізником маршруту 23, бо не має ким його замінити"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*