На варті боротьби з економічною та кіберзлочинністю стоїть Житомирський державний технологічний університет

І ні, тут йде мова не про планету Кібертрон – батьківщину трансформерів з однойменної серії сиквелів. А про цілком реальних професорів, науковців та практиків, які вже готові навчити житомирських абітурієнтів важливості боротьби з економічною злочинністю та кіберзлочинами.

Щоб проблема боротьби із злочинами в сфері економіки та комп’ютерних мереж не здавалася читачам занадто ефемерною, наведемо для порівняння статистичні дані кіберзлочинів, що були зареєстровані та закриті правоохоронними органами в Україні  у січні – квітні 2017 року.

До прикладу в Житомирській області таких випадків було зареєстровано 11, а розкрито – 0. З одного боку здається, що ситуація складається зовсім кепсько, але з іншого боку це наглядно ілюструє нагальну потребу у спеціалістах , які будуть компетентні відповідно до складу злочину. До речі ситуація загалом по Україні не набагато краще: з 705 зареєстрованих тільки 32 розкритих справи. Проблема дійсно існує, про неї не можливо мовчати, а тому потрібно діяти вже зараз!

ЖДТУ запрошує!

Цього року Житомирський державний технологічний університет з гордістю відкриває двері кафедри права та правоохоронної діяльності, адже є чудова нагода запросити всіх бажаючих абітурієнтів до навчання за новою спеціальністю «Правоохоронна діяльність». Кафедра пишається оновленою енергійною командою викладацького складу, на чолі з доктором юридичних наук, професором, Заслуженим юристом України, член-кореспондентом Академії правових наук НАН України Литвак Олегом Михайловичем.

Єдині та найкращі

Житомирський державний технологічний університет, як локомотив змін, що прямує в прогресивне майбутнє, дає дійсно унікальний шанс юним житомирянам та житомирянкам здобути освіту за напрямком «Правоохоронна діяльність». Університет є єдиним в області закладом вищої освіти та єдиним в Україні, який не зважаючи на технічну специфіку закладу готує не просто професіоналів своєї справи, а справжніх патріотично налаштованих борців із злочинами в секторі економіки та кіберпростору.

Готувати майбутніх фахівців будуть викладачі, які мають великий досвід роботи в правоохоронних органах, серед яких: 2 доктори юридичних наук, заслужені юристи України, професори та 5 кандидатів юридичних наук. Вони вже чекають на талановиту, завзяту молодь, адже боротися із злочинністю, а тим паче на просторах всесвітньої мережі,  задача не з легких.

Долучайся до нас з легкістю

Для розгублених та наляканих ЗНО-шними хвилюваннями випускників, а також для їх турботливих батьків, ЖДТУ зекономить багато часу та нервів. В цьому році, щоб здобути освіту за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» абітурієнтам необхідно пройти зовнішнє незалежне оцінювання всього лише з двох дисциплін: історії та української мови і літератури. А ось для бажаючих здобути рівень магістра, вже маючи за плечима бакалаврську освіту, потрібно тільки вдало скласти фахові вступні випробування, і вже через 1 рік та 4 місяці з гордістю носити звання «магістр з правоохоронної діяльності»!

Престиж професії, що говорить сам за себе

Спеціальність «Правоохоронна діяльність» дає можливість розкрити та виховати себе як гідного громадянина України, та зайняти свій щабель на драбині правової еліти країни. Викладачі формують у студентів мультидисциплінарні вміння та навички роботи за міжнародними стандартами, що дає змогу більш впевнено відчувати себе впритул до обличчя небезпеки. Під час навчання прогресивна молодь, що здобуває освіту за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» має шанс професійно підкувати себе під час проходження практик на базі правоохоронних органів (Національна поліція, Служба безпеки України, Науково-дослідний інститут судових експертиз), органах виконавчої влади, державної фіскальної служби, юридичних та консалтингових компаніях. В рамках навчання студенти отримуватимуть досвід від провідних фахівців різних країн світу, а також вивчатимуть фахові іноземні мови, аби сміливо перетинати іноземні кордони та набиратись безцінного досвіду.

Навчання відкриває безліч можливостей

Випускники спеціальності «Правоохоронна діяльність» можуть працювати в правоохоронних, судових та інших державних органах, в адвокатурі, прокуратурі, у системах: Національної поліції, Служби безпеки, Військової служби правопорядку у Збройних Силах України, охорони державного кордону, доходів і зборів, виконання покарань, державного фінансового контролю, Національному антикорупційному бюро України, приватних детективних агентствах та інших органах, які здійснюють правозастосовні або правоохоронні функції.

Нещодавно TIMES.ZT писав: День патрульної поліції – чи сумнівний атракціон для дітей?

Будьте першим, хто прокоментував "На варті боротьби з економічною та кіберзлочинністю стоїть Житомирський державний технологічний університет"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*