«Рудь» вирив траншею до Тетерева – щоб зливати туди відходи?

Житомирянин Ігор Малі опублікував скандальне відео, на якому чітко видно свіжовириту траншею, що веде до річки. Автор стверджує, що траншея йде від паркану ПАТ «Житомирський маслозавод» «Рудь» і  призначена для труби – з якої, вочевидь, у річку зливатимуть відходи виробництва.

Відео можна побачити ось за цим посиланням. Судячи з відео, траншею викопали поспіхом і вручну. На скріншотах видно каміння, уламки цегли та інше промислове сміття. Задля стічної канави навіть підрили коріння дерева, яке росте на шляху до річки.

Буквально днями Times.Zt.Ua писав про катастрофічний стан малих річок Гуйви та Кам’янки. Нагадаємо, у Гуйві виявили масову загибель риби. А у Кам’янці в районі Богунії наш кореспондент помітила неприродну синюшну воду з каламутним осадом. Ми також писали, що забруднення річок, які впадають у Тетерів в районі міста – прямо впливає на якість водогінної води, на фізичне здоров’я дорослих та маленьких житомирян. Все це взаємно пов’язані речі: якщо, образно кажучи, плюєш у криницю, з якої п’єш – тоді не питай, чому ти і твої діти хронічно хворі!

Тепер ми бачимо, що проблема виходить на глобальний рівень: одне з найбільших підприємств Житомира, вочевидь, має намір приєднатися до Водяного Геноциду місцевого населення.

Житомиряни чекають офіційних пояснень від ПАТ «Житомирський маслозавод» «Рудь». 

Тарас СТРІЛЬЧИК

Будьте першим, хто прокоментував "«Рудь» вирив траншею до Тетерева – щоб зливати туди відходи?"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*