У всіх дитячих садочках ввели жорсткі обмеження через коронавірус | Times ZT

У всіх дитячих садочках ввели жорсткі обмеження через коронавірус

Від сьогодні усі дошкільні навчальні заклади в Україні впроваджують обмеження на масові заходи за участі батьків та іших осіб.

У вівторок, 3 березня, в Україні офіційно підтвердили перший випадок коронавірусу. Унаслідок появи небезпечної інфекції на території нашої держави, Міністерство охорони здоров’я України офіційно оголосило про зміни у проведенні масових заходів у дитячих садочках. Тобто свято 8 березня – Міжнародний жіночий день, дітлахи стовідсотково відзначатимуть без участі батьків та інших запрошених осіб.

Журналісти видання Times.ZT звернулися за коментарями до працівників навчальних закладів Житомира, котрі, у свою чергу, впровадження рекомендацій департаменту освіти щодо запобігання розповсюдження коронавірусу підтвердили:

“Наразі святкові заходи відбуватимуться без батьків, дітки з катаральними симптомами в садочок не прийматимуться.”, – повідомили в одному з дитсадочків міста.

При цьому в іншому дошкільному навчальному закладі ані скасовувати, ані змінювати відпрацьовану програму святкування не планують та закликали батьків по можливості прийти у захисних масках.

Вихователька ще одного садочку Житомира зазначила, що єдина рекомендація, котру отримали від керівництва – це “не запрошувати велику кількість людей, а також приходити на свято необхідно обов`язково у бахілах”.

Окрім цього, на момент існування коронавірусу в Україні послаблять умови виклику “швидкої”.

Нагадаємо, що коронавірус подолав видовий бар’єр і тепер заразитися інфекцією можна від домашніх тварин.

Будьте першим, хто прокоментував "У всіх дитячих садочках ввели жорсткі обмеження через коронавірус"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*