У Житомирі кривавий флешмоб?..

…Стікаючи кров’ю, він встиг зателефонувати додому: підійшов якийсь хлопець і попросив закурити… після чого без жодної причини вдарив ножем у живіт і втік… За даними редакції, увечері 11 лютого 2018 р. до лікарні №2 привезли чоловіка віком близько 60 років. Його одразу ж почали оперувати. На жаль, він не вижив. За попередньою інформацією, 14 лютого цього чоловіка поховали.

Що відбувається у місті? Times.Zt.Ua неодноразово писав про дивну подібність двох резонансних злочинів, які стрясли Житомир у січні. На Володимира Гончарука напали 1 січня, скалічили його палицею та, ймовірно, якимось металевим предметом. На Вікторію Шилюк напали з ножем 3 січня, і підозрюваний у скоєнні цього звірства зараз сидить в ІТТ. Хто і навіщо напав на пенсіонера В. Гончарука – слідство поки мовчить.

Злочини сталися біля одного й того ж гаражного кооперативу, з різницею у два дні. В обох випадках у жертв залишилися гроші та особисті речі. Про що це може свідчити? Тут лише 3 версії.

  • Обидва напади – справа рук одного злочинця, або ж однієї злочинної зграї. І мотивом нападів очевидно було НЕ пограбування. А щось інше.
  • Напади 1 та 3 січня – лише випадковий збіг.
  • Напад 3 січня – справа рук епігона. Простіше кажучи, на Віку Шилюк напав інший злочинець, який хотів лише… «не відстати» від свого натхненника.

Третя версія виглядала б екзотично, якби не злочин 11 лютого. За непідтвердженою інформацією, цей напад стався біля гіпермаркету Metro. Ще раз: випадковий перехожий; немолода людина; напад без будь-яких мотивів; жертва скалічена, але не пограбована. Все це дуже скидається на кривавий флешмоб: розпочав один виродок – інші підхопили.

Найцікавіше, що про злочин 11 лютого – а інформацію про нього ми маємо з різних джерел – досі офіційно не оголошено. Ми писали про зловісні чутки, які котилися Житомиром декілька тижнів назад. Налякані городяни поширювали  у соціальних мережах звістки про нові вбивства дівчат, які правоохоронні органи нібито намагаються приховати. Того ж дня Times.Zt.Ua отримав від поліції офіційне спростування цих чуток.

А що скаже поліція зараз?

Тарас СТРІЛЬЧИК

P. S. В якому стані перебувають В. Гончарук та В. Шилюк? На жаль, новини не дуже втішні. Скалічений Володимир Гончарук осліп, і шанси повернути йому зір хоча б частково – медики оцінюють як мізерний. Допомогти (теоретично) можуть хіба що в одеській офтальмологічній клініці. Принаймні ще тиждень В. Гончарук перебуватиме у лікарні. Кожні дві години йому обробляють рани та численні шви.

Вікторію Шилюк виписали з лікарні. Зараз вона проходить курс реабілітації. Але видимих покращень поки дуже мало. Функціональність деяких кінцівок не відновлена. І Віка досі не говорить.

Цим людям треба допомагати, як і раніше.

Карта Ощадбанк: 5167 4901 0193 6327 (Ігор Володимирович Гончарук)

Карта ПриватБанк: 5168 7573 4801 2321 (Світлана Василівна Шилюк)

 

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі кривавий флешмоб?.."

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*