У Житомирі новий перевізник сміття пошкодив асфальт, бордюри та газон – у міськраді збираються визначити збитки

Уже два місяці, як новий перевізник сміття в Житомирі “Ґрін Бін Україна» виконує свої обов’язки та обслуговує більше 50% території Житомира. Проте вчора, 13 січня, жителька мікрорайону Малікова у Facebook опублікувала допис, де скаржиться на те, що Грін Бін неякісно обслуговує майданчики зі сміттям. Зокрема після вигрузу сміття залишає баки “де попало”, а техніка, якою здійснюють вивіз відходів, змінилась. 

Нагадуємо, що головною вимогою до нових перевізників сміття в Житомирі була наявність нової та власної, а не орендованої техніки. 

У коментарях до допису люди також скаржаться на те, що перевізник нівечить газон, ламає асфальт та бордюри. Про такі інциденти повідомляють жителі за адресою Польський бульвар, 15. 

 

 

Нагадуємо, що коли перед визначенням переможців лоту приватна столична компанія демонструвала свою техніку для житомирян, заступник міського голови Сергій Кондратюк запевняв журналістів Times.ZT

“Це 15-кубова техніка, яка дозволяє заїжджати і розвертатися в наші двори, бо наші двори не були пристосовані для заїзду сміттєзбірних майданчиків. Якщо ми запустимо техніку в 40-60 м кубічних, вона буде вбивати наші двори і дороги. Там де перевізник сміття переможе на своєму лоті, будуть поставлені нові контейнери».

Колишній депутат Житомирської міської ради Валерій Онопрієнко у Facebook  повідомив:

“Завтра у заступника міського голови відбувається нарада з питань відновлення фірмою Грін-Бін пошкодженого їх автомобілями асфальтобетонного покриття, доріжок та нормалізації роботи з вивозу сміття в мікрорайоні”.

Нагадуємо, що компанія Грін Бін вивозить побутові відходи за новими тарифами.

У Житомирі показово встановили нові сміттєві контейнери.

Читайте також, як колишній житомирський перевізник сміття влаштовував підпали баків та заважав працювати.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі новий перевізник сміття пошкодив асфальт, бордюри та газон – у міськраді збираються визначити збитки"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*