Екстрасенси з’ясували, хто винен в смерті бердичівлянки Юлії Козак

becd446db9318588b428d13163e91f44 1 777x437 - Екстрасенси з’ясували, хто винен в смерті бердичівлянки Юлії Козак

Вже більше року триває розслідування з приводу звірячого вбивства молодої жінки Юлії Козак з Житомирщини.

Бердичівлянка Юлія Козак померла у власному помешканні, на очах у маленького сина Давида. Під час розслідування експертів було встановлено, що молода жінка загинула від рук коханого чоловіка. Також були підстави вважати, що до смерті Юлії причетна ще й рідна сестра чоловіка

62057506 461680451254793 6401478940271050752 n - Екстрасенси з’ясували, хто винен в смерті бердичівлянки Юлії Козак

Рідні та небайдужі містяни безрезультатно вимагають відповідальності причетних до вбивства нелюдів. Зневірившись, що правоохоронці покарають винних, рідні Юлії звернулися до екстрасенсів, щоб ті все ж таки знайшли правду. Розслідувати таке резонансне вбивство взялися екстрасенси Яна Пасинкова та Хаял Алікперов.

Розпочали екстрасенси з будинку родини Юлії Козак. Розмовляючи з матір’ю Іриною та сестрою Оленою, екстрасенси довідалися, що маленький син Давид досі не знає, що його матусі немає серед живих. Бабуся та тітка говорять хлопчику, що Юлія перебуває на лікуванні і незабаром повернеться. 

«Він знає, що мама жива. Мама живе в дідуся в Москві, лікується і скоро повернеться»,— розповідає сестра Олена. 

«Він чекає маму. І просить тільки її», — стверджує мама Юлії Ірина.

27858365 192272561528918 3813483173589213379 n - Екстрасенси з’ясували, хто винен в смерті бердичівлянки Юлії Козак

Рідні загиблої жінки стверджують, що страждають від паранормальних явищ. Загибла Юлія являється їм обом у сні і просить врятувати сина. Але від чого? Чи від кого? ВІд батька, який перебуває в СІЗО чи від його спільниці сестри? 

Екстрасенс Яна Пасинкова стверджує, що хлопчик закритий і постійно всього боїться. Такий стрес в дитини через те, що мама Юлі невпинно намагається вивідати правду від онука, який того дня був свідком. Проте хлопчик закритий в собі і говорить лише те, що йому розповіла тітка Світлана та тато Святослав. Крім того, через пережите горе, мама Юлії Козак звинувачує маленького хлопчика, що той не врятував її дочку.

«Тобі було 8 років, як ти не захистив мою дочку?», —запитує Ірина в маленького Давида. 

Екстрасенси одразу ж заявили, що Юля була цілком здоровою, але того дня швидка допомога приїжджала до молодої жінки двічі. Спершу намагалися нормалізувати тиск після сварки, вдруге — рятували від смерті. 

hayal pasynkova e1569656717582 - Екстрасенси з’ясували, хто винен в смерті бердичівлянки Юлії Козак

Спочатку екстрасенси підозрювали у смерті Юлії лікарів, адже після першого приїзду лікарів в жінки стався напад, а отже є вірогідність, що шкоду спричинили саме лікарі. Проте лікарі запевнили, що робили все можливе, але погане освітлення, косметика та брак часу завадили. Досить дивні аргументи від працівників медичної допомоги, чи не так? У заключені судово-медичний експерт вказав, що Юлю задушили, І задушена вона руками. Навряд лікарі мали мотив душити молоду жінку, ще й при її рідних. Отже ця версія відкинута.

Поки екстрасенси працювали, біля будинку померлої зібрався натовп місцевих, серед них сестра і мати звинуваченого Світлана та Валентина, які благали вияснити правду, та довести непричетність чоловіка Юлії Святослава. Рідні Святослава стверджували, що він не вбивав дружини, і так само важко переживає та не може змиритися з її втратою.

Обурена мати Юлії Козак не змогла втриматися через лицемірство родичів звинуваченого та нестримно кричала:

«Вже довели, що було удушення. Побійтесь бога!»

Світлана розповіла, що того дня вона разом зі своїм чоловіком прийшла до племінника, родичі спілкувалися на кухні, і раптом Юлії стало зле. Вона вийшла до вбиральні і згодом рідні почули, як жінка почала задихатися. Напад був схожий на епілепсію. І тоді вона з братом та чоловіком відчайдушно намагалися врятувати жінку. 

За словами рідних чоловіка, Святослав не може змиритися з втратою дружини, він закрився в собі. Проте у своїх показах чоловік постійно плутався. Спочатку казав, що вона кілька разів втрачала свідомість просто пересуваючись по квартирі, потім — що їй стало погано у ванній кімнаті. Підставою затримання були також побиті руки Святослава.

62222717 461680411254797 5288853115188019200 n - Екстрасенси з’ясували, хто винен в смерті бердичівлянки Юлії Козак

За відчуттями Хаяла Алікперова, того дня між подружжям та сестрою чоловіка відбувся конфлікт через прагнення Юлії переїхати з сином від чоловіка. Яна Пасинкова зауважила, що Юлія та Святослав вже довгий час не жили разом, Молода жінка винаймала квартиру окремо від чоловіка, і планувала переїхати до Миколаєва. За словами екстресенса, кохання Святослава з кожним роком переходило в одержимість — жорстокі побої та постійне цькування жінки.

«Ваш брат до останнього вірив, що Юля передумає і не поїде. Але коли зрозумів, що вона готується до переїзду, в нього падає планка, адже розуміє, що він залишиться без нічого, і починає її штовхати», — розповідає Яна. Тіло дівчини було страшенно побите, з такою силою, що у чоловіка на руках залишилися сліди. 

«Світлано, того дня ви були у квартирі саме тому, щоб разом з братом вмовити Юлю не переїжджати. Була така розмова?», — запитує екстрасенс.

Світлана ж невпинно торочила, що вони з братом намагалися врятувати Юлію і не переставала вдавати, що нічого про суперечку не знає та участі не приймала.

«Сварки не було. Я тільки кричала: Юля, Юля, що з тобою?Юля..»

fe53ceb4db04 e1569657554496 - Екстрасенси з’ясували, хто винен в смерті бердичівлянки Юлії Козак

Екстрасенс знову почав відмовляти.

«Того дня він вкотре підняв руку на Юлію і ви це знаєте. Святослав перетиснув горло своїй дружині. Вся ця версія з епілептичним приступом цілковита брехня»,— стверджував Хаял Алікперов. 

Після такого звинувачення Світлана не обмовила і слова.

Яна Пасинкова розповіла, що чоловік постійно бив Юлію Козак. Досить часто вона в одній сорочці, босоніж тікала з сином до сусідів. Мама ж Юлії про це знала і довгий час давала відкуп зятеві, щоб він не ображав її доньки. Проте постійні відкупи не вберегли життя їй життя.

Ще тоді Хаял спророкував, що Світлана також понесе покарання за свою брехню і в цьому допоможе відкрита труна. 

Після розслідування з дозволу рідних провели ексгумацію тіла загиблої. Після цієї експертизи смерть Юлії розглядають як групове вбивство.

Переглянути цей випуск можна тут.

ecdfb89e7d4d340c754dde73421eb512 w859 h569 e1569657542775 - Екстрасенси з’ясували, хто винен в смерті бердичівлянки Юлії Козак

Будьте першим, хто прокоментував "Екстрасенси з’ясували, хто винен в смерті бердичівлянки Юлії Козак"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*