Свято непослуху: житомиряни самовільно скасували масковий режим (ФОТО)

При цьому міська влада старанно робить вигляд, що нічого не помічає. І зрозуміло, чому. Цього року з великою ймовірністю відбудуться місцеві вибори. Хіба міський голова захоче зараз погрожувати городянам, приймати непопулярні рішення та йти проти течії? Ні, не захоче. А течія сьогодні, 11 травня 2020 року, така: абсолютна більшість мешканців Житомира ігнорує маски. Або носить їх під підборіддям, не закриваючи рота та носа – «аби було».

Послаблення карантинних обмежень багато хто зрозумів як завершення карантину взагалі. На Михайлівській люди сидять щільно один біля одного, не дотримуючись санітарної дистанції.

Погодьтеся: разючий контраст із «мертвою» Михайлівською, яку ми бачили на Великдень.

Городяни масово окупували парки, сквери та бульвари.

Діти шаленіють від свободи руху та весни.

Дівчинка демонструє тату з поняшкою – з дозволу мами, звичайно.

Дві людини і одна тварина мило позують для Times.Zt.Ua.

Кілька слів про поліцію. 11 травня я зустрів поліцейських лише на Великій Бердичівській, куди вони приїхали за викликом.

Більше ніде у місті поліції я не бачив. Вона делікатно самоусунулась від нагляду за дотриманням маскового режиму та від складання протоколів на штраф у 17 000 гривень. Які офіційно все ще актуальні. Можна сказати, поліція Житомира повторила подвиг поліції чеського міста Пардубіце. За що житомиряни їй щиро, без іронії, вдячні.  

Я багато писав про те, що діючі карантинні заходи – нелогічні, непослідовні і часто просто безглузді. Зрештою, сама постанова Кабміну №225 від 2 квітня на момент виходу не мала законної сили. Писав я також і про те, що люди дуже швидко втомляться від обмежень і почнуть їх масово ігнорувати. Що і сталося.

Мабуть, апогеєм карантинного абсурду було б побачити бігунів у масках. Або велосипедисток у респіраторах. Хоча ні, чекайте! Є таке фото…

Тарас СТРІЛЬЧИК

Будьте першим, хто прокоментував "Свято непослуху: житомиряни самовільно скасували масковий режим (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*