Перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко пообіцяла налагодити «мир і порядок» в обласній лікарні

У  Житомирі на території обласної лікарні медики зібралися на мітинг, вимагаючи звільнення керівника закладу. Лікарі скаржаться на нестачу медикаментів, індивідуальних засобів захисту, а також постійного потоку та зміни персоналу клініки. Перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко запевняє, що НСЗУ забезпечила лікарню усім необхідним, та запросила ініціативну групу протестувальників на переговори. 

«Сьогодні там 330 ліжок, які забезпечують допомогу хворим на ковід. Це стратегічно важливий заклад, який надає допомогу хворим з інфарктом, інсультом. Що стосується фінансування через НСЗУ, ми маємо змогу подивитися кошти, які надходять до лікарні, фінансування там достатньо, всі медпрацівники повинні бути забезпечені засобами індивідуального захисту, має вистачати коштів на лікарські препарати. Я хочу запросити ініціативну групу, яка сьогодні зібралася на мітинг і протестує проти керівництва лікарні, особисто в кабінет, щоб могли детально розібратися з тим, що там відбувається. Вже декілька робочих груп було створено, декілька разів намагалися розібратися в ситуації, що відбувається в обласній лікарні. Потрібно людей вислухати, і якщо щось дійсно не так, ми ще раз звернемося до обласної ради, знову зберемо спільну комісію по вивченню цього питання. Зі свого боку хочу сказати, що готова детально розібратися в цій ситуації, налагодити там мир і порядок».


Будьте першим, хто прокоментував "Перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко пообіцяла налагодити «мир і порядок» в обласній лікарні"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*