Регіональне відділення Фонду держмайна продає з аукціону будівлю в центрі Житомира та майно меблевої майстерні

У травні 2021 року в Житомирській області відбудуться електронні аукціони з продажу будівлі за адресою: вул. Пушкінська, 44, а також майнового комплексу державного підприємства “Навчально-виробничі майстерні” за адресою: вул. Небесної Сотні, 37.

Аукціон з продажу першого об’єкту відбудеться вже завтра, 14 травня. Стартова ціна приміщення, в якому зараз функціонує паспортний стіл та державна міграційна служба, складає 6 003 000 грн без ПДВ.

Це триповерхова адміністративна будівля, загальною площею 1282,7 м2. Цегляна будівля 1966 року будівництва. Частина приміщень будівлі площею 129,4 м2. перебувають в оренді. Земельна ділянка площею 0,1426 га перебуває в постійному користуванні. 

Наступний електронний аукціон з продажу майнового комлексу “Навчально-виробничих майстерень” за адресою вул. Небесної сотні, 37 відбудеться 21 травня. Початкова ціна майна стартує від 490 800 грн без ПДВ. Будівлі, споруди та їх окремі частини на балансі підприємства відсутні, тому до лоту не входять.


Будьте першим, хто прокоментував "Регіональне відділення Фонду держмайна продає з аукціону будівлю в центрі Житомира та майно меблевої майстерні"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*