Таблички з закликом не вчиняти самогубство розсмішили житомирян

У Житомирі в Шодуарівському парку на мосту з’явилася табличка з закликом не вчиняти самогубство. Світлини поширюють соцмережами,  і вони вже стали об’єктом кепкувань через граматичні помилки та непереконливий посил. 

Після допису головної архітекторки міста Ольги Бронштейн у Фейсбук, стало зрозуміло, хто саме автор такого “пронизливого” заклику. Орфографію збережено.

«Було багато розмов, як міська рада буде реагувати на події, що люди вчиняють самогубство стрибаючи з мосту який знаходиться у парку імені Гагаріна,статистика жахлива((…запитували, відмічали у фейсбуку чи буде взагалі якась реакція?! Після обговорень було прийнято рішення, що ніякої сітки „оградки“ як писали деЯкі там не можливо бути і не буде, ми просто повині усі зрозуміти, що тільки піклування, повага,турбота, любов один до одного може все змінити, і що ми усі від часті причетні до цього що відбувається(((давайте не будемо байдужими один до одного,чоловік до дружини і навпаки, батьки до дітей, сусід до сусіда, колега до колеги, і т.д. Хто як не ми, ми житомиряни повині проявляти цю любов та підтримку?! Ми зі свого боку замовили та розмістили таблички з надписом, що кожен Цінний та Важливий!ще буде надпис (не дивись вниз дивись на небо) ця фраза має глибоке значення…Все починається з тебе».


Будьте першим, хто прокоментував "Таблички з закликом не вчиняти самогубство розсмішили житомирян"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*