В Житомирі встановили меморіал на честь “кіборга”, який загинув під час штурму Донецького аеропорту

Сьогодні, 10 жовтня, в обласному центрі урочисто відкрили меморіальну дошку на честь трагічно загиблого слідчого Житомирської прокуратури.

Захід відбувався під стінами Житомирської прокуратури, де до призову на війну працював герой.

У серпні 2014 року Ігор Васильович Шолодько був призваний на службу в якості добровольця та служив у 74-му окремому розвідувальному батальйоні, в складі якого загинув під час штурму Донецького аеропорту.

Під час проходження служби на посаді розвідника-снайпера роти глибинної розвідки житомирянин завжди намагався бути там, де найскладніше, де найнебезпечніше.

За словами Роксолани Гребенюк, Ігор Шолодько загинув 30 листопада 2014 року від осколкового поранення. На момент штурму аеропорту захиснику було лише 49 років.

“Він своїм життям вписав героїчну сторінку в історію становлення незалежності нашої держави, збереження її територіальної цілісності. Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеню та нагрудним знаком «За оборону Донецького аеропорту» (посмертно).”, – повідомила Гребенюк.


Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі встановили меморіал на честь “кіборга”, який загинув під час штурму Донецького аеропорту"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*