Євро-2020: збірна України впевнено перемогла Північну Македонію з рахунком 2:1

Сьогодні, 17 червня о 16:00 команда України зустрілася у другому матчі на чемпіонаті Європи зі збірною Північної Македонії. Матч проходив на  Національному стадіоні Бухареста (Румунія).

На перерву після першого тайму наші гравці пішли, маючи в активі два забитих гола в ворота суперників. Андрій Ярмоленко, а за кілька хвилин поспіль Роман Яремчук, влучно закинутими у ворота суперника м’ячами надали своїй команді відчутну перевагу у матчі.

Проте у другому таймі, на 56-й хвилині матчу суддя призначив пенальті у ворота України. Георгій Бущан вдало відбив м’яч, але це не завадило гравцю суперників Аліоскі все ж добити гол в наші ворота.  Рахунок 2:1.

Пенальті, призначеним у ворота Македонії на 83-й хвилині, українські гравці   скористалися невдало.

До кінця матчу українцям вдалося втримати переможний рахунок 2:1.

Нагадаємо, що в неділю, 13 червня збірна України в стартовому матчі зустрілася в Амстердамі з командою Нідерландів. Поєдинок закінчився поразкою українців.

Матчі Євро-2020 транслюватиме канал “Україна”, але лише третину, зокрема поєдинки нашої збірної. Побачити всі матчі можна на платних каналах «Футбол 1» і «Футбол 2», які платні.

Наступний матч Україна зіграє з Австрією в Бухаресті у понеділок, 21 червня о 19:00.

Будьте першим, хто прокоментував "Євро-2020: збірна України впевнено перемогла Північну Македонію з рахунком 2:1"