Всі на захист Житомира та України! (ВІДЕО) | Times ZT

Всі на захист Житомира та України! (ВІДЕО)

Спочатку про погане. Путінські пацюки більше доби нищать Озерне. Вночі було три атаки. Слід очікувати ударів по військових об’єктах на Корбутівці, Богунії і в центрі міста. Мета атаки на Житомирщину – оточити Київ і перерізати шосе Київ-Чоп. Для цього пацюки намагатимуться захопити Житомир і Бердичів.

Тепер про хороше. За останню добу Збройні сили України збільшилися на 110 тис. резервістів та добровольців Територіальної оборони. Вони вдягли форму і отримали зброю. За цю добу їх стане ще більше. Лукашенко боїться воювати. Його війська поки що стоять у Білорусі. Якщо перемагатимуть пацюки – він може рушити, що допомогти їм з окупацією. Якщо перемагатимемо ми – він не ворухнеться. Велика частина російських срочників і рядових контрактників деморалізвана. У білорусів бажання воювати ще менше.

Житомирська область одна з найільш мілітаризованих в Україні. Тут 4 бригади ЗСУ, 1 бригада ТрО, Військовий інститут, окремі батальйони і полки, а також інші частини, про-які-я-промовчу. Але значна частина цих військ задіяна на інших ділянках фронту, в тому числі обороняє Київ. Щоб не пустити окупантів у Житомир і Новоград-Волинський, щоб надійно контролювати міста та шосе – ми повинні мати абсолютну кількісну перевагу.

Я вже в бригаді Територіальної оборони. Мої родичі та приятелі, молоді та не дуже молоді, здорові та не дуже здорові – теж тут. Бригада забезпечена зброєю та боєприпасами, в тому числі сучасними ПТРК. Вступити у бригаду можна прямо на території її дислокації. Їхати на Бульби-Боровця чи на Параджанова не обов’язково. Якщо нема військового квитка – достатно мати паспорт та ідентифікаційний код. При собі мати особисті речі. Якщо ви на машині – захопіть з собою електричний обігрівач, масляний радіатор, питну воду тощо.
Телефон: 097 867 38 31
Тарас Стрільчик

Будьте першим, хто прокоментував "Всі на захист Житомира та України! (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*