Агента ФСБ, затриманого на Житомирщині співробітниками СБУ, суд відпускає під заставу

Випустити на свободу агента спецслужб Росії, якого СБУ спіймало “на гарячому” коштує лише 160 тисяч гривень. Такий розмір застави призначив суддя Корольовського районного суду Житомира Адамович Олександр Йосипович бердичевлянину, який працював на ФСБ Росії. 

Контррозвідники СБУ спіймали зрадника на гарячому. Чоловік на замовлення ФСБ проводив відеозйомку двох військових об’єктів, зібрав інформацію про керівний склад військових підрозділів, а також мав встановити місця проживання військовослужбовців.

У четвер, 22 квітня, суд мав обрати міру запобіжного заходу для агента ФСБ. І хоча прокуратура та СБУ вимагали призначити 2 місяці арешту без права внесення застави, суддя Адамович вирішив, що 1 місяця буде достатньо. А якщо кремлівському шпигуну некомфортно в камері СІЗО, то може внести заставу 160 тисяч гривень та й гуляти на свободі.

Зрозуміло, що для кураторів з ФСБ ця сума просто смішна і вже сьогодні бердичівлянин вийде з слідчого ізолятора. А завтра – даватиме інтерв’ю в етері російських ТВ, куди його спокійно вивезуть російські спецслужби.

Нагалаємо, що 22 квітня в Житомирській області затримали чоловіка, який збирав та пересилав іноземній організації відомості задля допомоги у проведенні підривної діяльності проти Батьківщини.


Будьте першим, хто прокоментував "Агента ФСБ, затриманого на Житомирщині співробітниками СБУ, суд відпускає під заставу"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*