Депутати Житомирської облради звернулись до Кабміну, МОЗ та НСЗУ з пропозицією підвищити виплати медпрацівникам

Сьогодні, 27 травня, депутати Житомирської облради ініціювали підвищення виплат медичним працівникам первинної ланки, адже сімейні лікарі, педіатри та спеціалісти з медичною освітою мають щоденний контакт при обстеженні та лікуванні хворих на COVID-19.

З відповідною пропозицією депутати звернулись до Кабінету Міністрів, Міністерства охорони здоров’я та Національної служби здоров’я України. 

“…просимо включити вказану категорію медичних працівників у перелік закладів первинної медичної допомоги, які безпосередньо зайняті у ліквідації епідемії та здійсненні заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, – йдеться у документі.

Необхідність підвищення виплат для медпрацівників первинної ланки депутати обгрунтовують тим, що від якості роботи медпрацівників залежить контрольованість рівня епідемічної ситуації в країні.

“Нині на рівні Міністерства охорони здоров’я України відсутня адекватна оцінка функцій медичних працівників первинної ланки”, – вважають депутати.


Будьте першим, хто прокоментував "Депутати Житомирської облради звернулись до Кабміну, МОЗ та НСЗУ з пропозицією підвищити виплати медпрацівникам"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*