До Дня Незалежності у Житомирі на місці колишнього пам’ятника Леніну встановлять 50-метровий прапор України

У Житомирі на майдані Соборному до Дня Незалежності планують встановити 50-метровий прапор на місці колишнього пам’ятника Леніну. Реалізацію проєкту «Реконструкція скверу на майдані Соборному зі встановленням флагштоку Державного Прапора України» погодив виконавчий комітет міської ради у середу, 7 квітня.

     Головна архітекторка міста Ольга Бронштейн розповіла, що в рамках проекту в сквері розширять пішохідну зону, зроблять освітлення території, облаштують місця для сидіння та встановлять флагшток висотою в 50 метрів. 

«Буде реконструкція частини скверу на Майдані Соборному, саме встановлення флагштоку, пішохідної алеї, місця для сидіння, освітлення території, заміна повністю існуючого покриття. Мінімальна висота флагштоку має бути 50 м, щоб його було видно з усіх ракурсів. Ще також буде проводитися археологічний нагляд, геодезичні та геологічні вишукування, обстеження дерев та висадка нових дерев. Приблизний розмір прапору — 8Х12 м, діаметр по низу — 1,5 м».

Крім того вона зазначила, що 50-метровий прапор встановлять вже до цього Дня Незалежності за наказом Президента України. Орієнтовна вартість такого проєкту — 25-30 млн грн:

«Так як це земля міста, і сам сквер знаходиться в історичній частині міста, це історичний ареал, ми надали свої побажання, підписали завдання на проєктування, делегували департаменту розвитку в області, вони є замовниками проєктної документації. Але сам проєкт має бути погоджений з містом. Є такий наказ від Президента України, щоб у всіх обласних центрах був встановлений флагшток до Дня Незалежності, тому вже до цього Дня Незалежності прапор має бути встановлений. Гроші виділяються, приблизна вартість проєкту має бути 25-30 млн грн».


Будьте першим, хто прокоментував "До Дня Незалежності у Житомирі на місці колишнього пам’ятника Леніну встановлять 50-метровий прапор України"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*