«Дистанційне навчання — це не те навчання, яке дійсно дає якість»: міський голова Сергій Сухомлин розповів про освіту в Житомирі у період карантину

У середу, 15 травня, житомирський міський голова Сергій Сухомлин звітував про свою роботу перед містянами. Він зазначив, що цей рік був дуже складний для освіти, розповів скільки витратили з бюджету на організацію навчання в умовах карантину та анонсував відкриття дитячого садочку № 32:

«Для освіти цей рік був дуже і дуже складний. Дистанційне навчання — це не те навчання, яке дійсно дає якість, але весь світ жив в умовах переходу на дистанційне навчання, і ми тут зробили все, що могли. Профінансували підготовку до нової української школи, школа № 10 отримала великий сучасний спортивний зал, відкрили три додаткові групи в дитячих садочках. І закінчили ремонт садочку № 32, який в цьому році відкриємо для наших маленьких житомирян. Цей садочок повністю обладнаний під прийом дітей з інклюзією. Тільки на підготовку шкіл до нового навчального року, ще в серпні, з міського бюджету було виділено 10,7 млн грн на безпеку дітей. Приблизно 2 млн грн — це була державна субвенція, решта — міський бюджет, це кошти, які пішли на підготовку шкіл та садочків в умовах ковіду».

Нагадаємо, що міський голова Житомира Сергій Сухомлин звітував перед містянами (ФОТО-ВІДЕО).


Будьте першим, хто прокоментував "«Дистанційне навчання — це не те навчання, яке дійсно дає якість»: міський голова Сергій Сухомлин розповів про освіту в Житомирі у період карантину"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*