На ремонт доріг у 2020 році в Житомирській області витратили більше 1 млрд грн

Протягом минулого 2020 року на Житомирщині загалом відремонтували 1807 км доріг державного та місцевого значення. Про це сьогодні, 22 квітня, розповів голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко. 

“Я вважаю, що минулого року ми впорались по будівництву доріг на тверду четвірку, тому що зіштовхнулися з тендерними тролями, з непорядними компаніями, які нам заважали здійснювати “Велике будівництво”. Ми зараз не “розмазуємо тонким” шаром кошти на так зване утримання доріг. 

Дороги будуються мінімум від 5 км до опорних шкіл, до опорних закладів охорони здоров’я. Ми добудовуємо амбулаторії, школи та садочки, щоб люди отримували належні сервіси і доїжджали до закладів, які ми конструюємо. У 2020 році ми на 20% збільшили, в порівнянні з 2019, капітальне будівництво доріг. У Житомирській області нам вдалося здійснити капітальний ремонт 187 км доріг – це більше, ніж за попередні п’ять років. Загалом побудовано 46 км автошляхів державного значення та 141 км місцевих та комунальних доріг в населених пунктах між містами та селами області. Вартість всіх виконаних робіт по місцевих дорогах склала більше 1 мільярда 300 мільйонів гривень. До цього проєкту ми долучили і місцеві громади, які змогли співфінансувати 30 млн грн”, – підсумував Віталій Бунечко.

Він також наголосив на “Четвірці” – дорогах, які найбільше турбують житомирян та жителів області  через неякісно виконані роботи й пообіцяв, що всі недоліки будуть виправлені вже до кінця червня 2021 року за кошт виконавців робіт: 

“Це наші житомирські дороги, і я чув дуже багато нарікань на дороги в Новограді-Волинському. Дороги не прийняті нашим департаментом інфраструктури. Підрядні організації, наголошую – за власний кошт, згідно наших договорів, взяли на себе зобов’язання виправити всі недоліки, які є на дорогах і до кінця червня дороги в одному з районних центрів та у Житомирі будуть виправлені. 


Будьте першим, хто прокоментував "На ремонт доріг у 2020 році в Житомирській області витратили більше 1 млрд грн"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*