Поки українці не стануть заможними, житомиряни їздитимуть старими маршрутками

Старі приватні маршрутки у Житомирі не замінять доти, поки мешканці не матимуть нормальну заробітну плату, і проїзд не буде «адекватний». Про це сьогодні розповів міський голова Сергій Сухомлин:

«На прикладі останніх рішень Кабінету Міністрів, розподілення і транспортування електричної енергії не може коштувати дешевше ніж в Європі. Коли ми говоримо про транспорт, там прибутку немає. В найдешевших країн Європи, наприклад в Туреччині, проїзд коштує один євро. Сучасний автобус коштує 120 тис доларів, і це дешевше ніж ми закуповуємо білоруські автобуси. На вартість 120 тис євро автобуса, проїзний квиток коштує один євро, а це приблизно 35 грн. Дива не буде, перевізник не може купити сучасний новий автобус при такій вартості проїзду. Коли в нас громадяни будуть отримувати більш-менш нормальну заробітну плату, буде адекватний проїзд, тоді можна сказати про нормальне оновлення транспортної мережі. Частину автобусів компанія „Шеріфф“ замінила, але це стосується лише тих маршрутів, які можуть принести прибуток, бо в маршрутчиків є й збиткові маршрути. Казати про якийсь прибуток, який дозволяє придбати нові автобуси, зараз не можна. Якщо хтось думає по-іншому, нехай приходить. Ми готові провести окремий конкурс, заходьте з новими автобусами».

Сергій Сухомлин також зауважив, в місті планують поки що розширювати саме тролейбусну мережу:

«На наступний рік плануємо побудувати тролейбусний маршрут на Мальованку та Глибочицю. Крім того, паралельно ми опрацьовуємо питання по закупівлі електробусів, але не можу сказати, що це буде на наступний рік».


Будьте першим, хто прокоментував "Поки українці не стануть заможними, житомиряни їздитимуть старими маршрутками"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*