Цієї суботи у Житомирі планують висадити близько 1000 дерев

В суботу, 10 квітня о 10 годині в Житомирі стартує акція «Zhytomyr City Challenge» #Дереводень, в рамках якої житомирян закликають приєднатися до висадження близько 1000 нових дерев на площі Польовій, 8 та бульварі Польському. 

«Дереводень — це така акція, щоб засадити саме 1000 дерев, цей день буде таким собі початком. Це буде приблизно 400 прибудинкових територій та дві основні локації — площа Польова, 8 та бульвар Польський на Малікова. Висаджувати будуть ялинки, дуби, липи, катальпи, клени, граби. Матеріал посадковий надає КП „Зеленбуд“ — 1000 дерев та ще 200 дерев від лісівників. Спочатку висадимо високі дерева, а потім будуть досаджувати маленькі хвойні дерева від лісівників Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства. Парк буде на балансі Зеленбуду, тому він буде займатися прибиранням території», — розповідає головна архітекторка міста Ольга Бронштейн.

Дереводень — перша частина акції «Zhytomyr City Challenge», у рамках якої наше місто ставатиме чистішим, екологічнішим та красивішим. Долучитися до акції може будь-хто, головною умовою є — фотозвіт на своїх сторінках у соцмережах. 

«Найбільш ініціативними виявилися ОСББ. Вони будуть окремо вирішувати, на яких місцях висаджувати дерева, але це буде під наглядом ландшафтного дизайнера. Спочатку їм пояснять, як потрібно садити, яку відстань потрібно відступати від будинків і яка відстань має бути між деревами. Це тільки перший етап акції, вже за 1-2 тижні акція матиме продовження на суспільному прибиранні міста, але це буде згодом».


Будьте першим, хто прокоментував "Цієї суботи у Житомирі планують висадити близько 1000 дерев"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*