У Житомирській лікарні №1 у 2021 році планують витратити понад 5 млн грн на медичне устаткування

Фінансовий план комунального підприємства “Лікарня №1” Житомирської міської ради на 2021 рік значно змінився, порівняно з попередньо затвердженим міськрадою. Про це сьогодні, 29 березня, доповіли під час засідання виконкому. Зокрема, дохід КП збільшується за рахунок збільшення суми надходжень по статті “Платні послуги” відповідно фактичних доходів з 2020 року на 3 млн грн. 

До інших надходжень також додано кошти від депозиту – 80 тис грн, надходження з місцевого бюджету на інші програми та заходи у сфері охорони здоров’я, надходження з місцевого бюджету на оплату енергоносіїв, капітальний ремонт приміщення комп’ютерної томографії для розміщення комп’ютерного томографу на суму 1 млн 482.2 тис грн, придбання медичного обладнання для оснащення клінічної лабораторії клінічними портативними рентгенапаратами, апарати УЗД, цифровий апарат високочастотної хірургії тощо, загальною сумою 3 млн 653 тис грн. 


Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирській лікарні №1 у 2021 році планують витратити понад 5 млн грн на медичне устаткування"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*