Житомирянка заявила про тероризм та погрожувала Сухомлину кримінальною відповідальністю (ФОТО)

Перед входом у Житомирську обладміністрацію відбулась акція протесту проти “маскового тероризму”.

Сьогодні, 1 квітня, на майдані Корольова перед головним входом в Житомирську облдержадміністрацію житомирянка протестувала проти жорстокого поводження з людьми через примус носити маски. Жінка на майдані Корольова протестує перший день. Сьогодні, близько 11 години вона прийшла туди й розповіла, що хворіє на астму і їй дуже важко дотримуватися карантинних вимог. Крім того, правило поголівного носіння маски вона вважає нелюдськими умовами для здоров’я всіх, хто не має ознак захворювання. Наталія також підготувала тематичну інсталяцію спеціально до протесту: плакат та лялька, проштрикнула шприцами. 

“Я проти будь-якого насилля і примусу, в тому числі одягати маски, примусу вакцинуватися, не відвідувати школу, і батькам не можна заходити, щоб дитину свою забрати. Через такі заборони я відчуваю, що проживаю в умовах антитерористичної операції. Я бачу відсутність хворих на ковід в відділеннях – вони пусті. В межах моїх знайомих люди не гинуть, не мруть як мухи, що було б підтвердженням пандемії і такого вірусу серйозного. Всі, слава богу, живі і здорові й стараються не дотримуватися цього маскового режиму, хоча б виходити на якісь зони й дихати повітрям. Примус божевільний – в транспорті не проїдеш без маски, в магазині не отоваришся. Та й в будь-якому приміщенні… А робочі місця й службові обов’язки – це взагалі вже питання життя, бо якщо людина 10-12 годин працює на робочому місці і має бути в масці, то це вже жорстоке поводження з людиною. Крім того Степанов зазначав, що масковий (ред.) режим не є примусовим для всіх, а тільки з ознаками респіраторного захворювання людина має обов’язок одягати маску, і то короткостроково. Не можна обмежувати людині повну міру постачання кисню для функціонування всіх структур головного мозку. Для того, щоб не було поступового кисневого голодування, а астматики це особливо відчувають. Бо коли ще маску вимагають одягати, то це для мене тортури, вияв садизму й тероризму проти мене, як людини”, – розповіла ініціаторка акції житомирянка Наталія.

Протягом кількох годин до протесту активістки долучалися житомиряни, проте поодиноко. Наталія також обурилася, що довго не могла зареєструвати своє повідомлення в обладміністрації:

“Сьогодні було порушено моє право безперешкодно зареєструвати мою заяву-повідомлення про акцію протесту.  Цілу годину з 11 до 12 години заяву не реєстрували, я погрожувала, що все одно зареєструю її в електронному варіанті. Потім якийсь депутат мені допоміг, але він не представився”. 

Аналогічна акція планується завтра, 2 квітня, під стінами мерії близько 9:30.

“Сьогодні вручили меру в руки особисто не зареєстроване повідомлення про завтрашню акцію. Бо в разі недослухання до наших прохань і конституційних вимог буде притягатись до кримінальної відповідальності за співучасть у насильницьких діях проти людей”, – додала житомирянка. 


Будьте першим, хто прокоментував "Житомирянка заявила про тероризм та погрожувала Сухомлину кримінальною відповідальністю (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*