Житомирщина переходить в «жовту» зону карантину: що дозволено, а що залишається під обмеженням

Від сьогодні, 5 травня, Житомирщина із «червоної» зони переходить в «жовту»зону карантину, що дозволяє послабити обмеження. Таке рішення ухвалили під час засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. 

«Сьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За результатами Державна комісія вирішила скасувати з 00 години 00 хвилин 05 травня 2021 року „червоний“ рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Житомирської області, та застосувати на території Житомирської області обмежувальні протиепідемічні заходи передбачені для „жовтий“ рівня епідемічної небезпеки», — написав на своїй сторінці у Телеграм міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов.

Обмеження, що залишаються:

  • масові заходи дозволяються лише за участі до 30 людей, з наповненістю 1 людина на 4 м² або заповненістю залу до 50%;
  • заборонено відвідувати установи соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку;
  • заборонена робота кафе, барів, ресторанів після 22:00 та до 07:00. Але дозволяється адресна доставка і на виніс;
  • перевезення пасажирів відбувається тільки в межах сидячих місць;

обов’язково носити маски або респіратори у громадських будівлях.

Що дозволяється?

Нагадаємо, що вже завтра житомирських школярів повернуть на очне навчання. Які саме послаблення будуть в Житомирі завтра, 6 травня, будуть вирішувати члени виконавчого комітету.


Будьте першим, хто прокоментував "Житомирщина переходить в «жовту» зону карантину: що дозволено, а що залишається під обмеженням"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*