У середу, 23 вересня, СДЮСШОР «Полісся» U19 переміг КДЮСШ «Чемпіон» на Чемпіонаті України з рахунком 4:2.

На «Спартак Арені» найстарша команда СДЮСШОР «Полісся» приймала на своєму полі київських вихованців КДЮСШ. «Жовто-зелені» здобули беззаперечну перемогу з рахунком 4:2.

Вже на 9 хв першого тайму гол у ворота суперника забив Іван Мельниченко. На 14 хв рахунок стає 1:1, завдяки автоголу Богдана Барановського. І  на 22 хвилині Іван Мельниченко повторно здійснив подвиг та закотив м’яч у ворота суперників «Чемпіон». В останні хвилини першого тайму Олександр Савчук СДЮСШОР «Полісся» забив гол. Рахунок став 3:1 на користь «жовто-зелених».

Після невеликої перерви команда «Чемпіонів» щосили намагалася атакувати суперника та забити гол, але закотити м’яч у ворота гравцю Ігорю Краснопір вдалося аж на 88 хвилині. Проте через хвилину Петро Савчук СДЮСШОР «Полісся» забив останній гол, не залишаючи столичній команді право на перемогу.

Більше фото тут

Будьте першим, хто прокоментував "Автогол та розгром від близнюків : СДЮСШОР «Полісся» U19 переміг КДЮСШ «Чемпіон» на Чемпіонаті України (ФОТО)"