На Житомирщині більше не буде обласного ліцею для обдарованих дітей, але буде два спортивних | Times ZT

На Житомирщині більше не буде обласного ліцею для обдарованих дітей, але буде два спортивних

Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей таки вирішили перейменувати та частково перепрофілювати всупереч проханням батьків та учнів. Після тривалих перемовин адміністрації з обласною радою та облдержадміністрацією дійшли згоди, що в Статуті буде враховано та прописано 50% на спорт та 50% академічного спрямування.

Рішення про перепрофілювання даного закладу викликало на сесії бурхливі обговорення. Зокрема, депутатка Людмила Кицак наголосила, що депутатська комісія не погодилася з новим варіантом статуту. Більше того, бажання перейменувати та змінити профіль навчання закладу вона назвала «особистими інтересами керівництва області».

Сам же голова облради Володимир Федоренко звинувачення відкинув і сказав, що такого рішення комісії не було, а від змін у статуті заклад отримає лише покращення.

При цьому і адміністрація закладу і депутати на сесії заявляли, що питання зміни назви ліцею та його Статуту було для них неочікуваним.

Батьки також брали слово і намагалися відмовити депутатів від прийняття подібного рішення, адже переважна більшість дітей не є спортсменами і для них академічний профіль навчання у ліцеї визначальний. Однак доводи батьків представники народу проігнорували. «За» проголосувало 53 з 54 присутніх депутатів.

Таке рішення народних слуг викликало обурення серед присутніх батьків ліцеїстів. Після голосування вони скандували депутатам «Ганьба».

Зауважимо, що один обласний спортивний ліцей на Житомирщині вже існує у місті Бердичеві. Тепер буде другий, і жодного обласного ліцею для обдарованих дітей академічного спрямування.

Нагадаємо також, що навчальні заклади Житомирщини отримали 12 новеньких шкільних автобусів.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині більше не буде обласного ліцею для обдарованих дітей, але буде два спортивних"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*