У Житомирі почали перевіряти стан підвальних приміщень на можливість укриття для населення

Робоча група почала перевірку стану підвальних приміщень житлових будинків Житомира для встановлення їх придатності до використання у випадку надзвичайної ситуації як найпростіших укриттів для населення. Огляд здійснюють спеціалісти управлінь з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, житлового господарства та муніципального розвитку міської ради відповідно до рішення виконкому “Про попередження та реагування на надзвичайні ситуації».

Наразі вже перевірено підвали за адресами: майдан Соборний, 4, 5, 3/2, вул. Театральна, 13, 16, вул.Велика Бердичівська, 3,4,6,10.

«Щодо загального стану приміщень по місту, можу сказати, що є різні приміщення, десь потребують вжиття певних заходів, є окремі, які сьогодні, на жаль, не можуть бути використані. Для цього проводимо перевірки, щоб надати допомогу, як зробити так, щоб підвальне приміщення стало придатним до використання»,

– каже  начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Микола Дідківський.

За результатами перевірок робоча група надаватиме рекомендації головам ОСББ і управителям житлових будинків щодо покращення технічного та санітарного стану підвальних приміщень за для можливості використання їх як укриття.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі почали перевіряти стан підвальних приміщень на можливість укриття для населення"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*

Exit mobile version