Житомирські депутати затвердили пріоритетні напрямки у міській галузі охорони здоров’я на наступний рік

Сьогодні, 24 грудня на сесії міської ради затвердили  зміни до Цільової програми розвитку охорони здоров’я Житомирської міської об’єднаної територіальної громади на 2021 – 2023 роки.

«Плануємо у наступному році зробити ремонти  відділення,  у якому можна робити складні операції. У міській медичній галузі є більш-менш свої кошти і це дуже добре. Бо реформа в медицині дала можливість  лікарням частину тих коштів, які вони заробили витрачати на обладнання. Також ми чекаємо державної допомоги  на закупівлю томограф для другої міської лікарні та на новий  сучасний рентген», – зауважив міський голова Сергій Сухомлин.

Так наступного року заплановано провести капітальні ремонти та реконструкції таких об’єктів міських закладів охорони здоров’я:

  • КП «Лікарня № 1» ЖМР  –  капітальний ремонт корпусу офтальмологічного відділення;
  • КП «Лікарня № 2 ім. В.П.Павлусенка» ЖМР –  реконструкція операційного блоку хірургічного корпусу; реконструкція відділення екстреної медичної допомоги (приймально-діагностичне відділення;
  • КП «Дитяча лікарня імені В.Й.Башека» ЖМР – капітальний ремонт приміщень ІІІ поверху лікувального корпусу № 1  (під хірургічне відділення);
  • КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» ЖМР – завершення реконструкції приміщень за адресою: пл. Визволення 1.

Окрім того, за кошти міського бюджету планують закупити для міських лікарень ендоскопічне обладнання, рентгенівські апарати та магнітнорезонансний томограф.

Окремо зарезервовані кошти для забезпечення пільгових категорій населення лікарськими засобами та спеціальними продуктами дієтичного харчування: 

  • дітей  віком 3-14 років, які хворіють на фенілкетонурію, амінокислотними сумішами;
  • пацієнтів з трансплантованими органами імуносупресивними препаратами;
  • хворих на орфанні захворювання необхідними лікарськими засобами;
  • інших пільгових категорій громадян за лікарськими засобами за рецептами лікарів.

Значну увагу і надалі планують приділити вакцинації. Зокрема продовжити масову вакцинацію населення проти коронавірусної хвороби та провести вакцинацію дівчаток вікової групи 9-14 років проти вірусу папіломи людини.

Нагадаємо, що Житомир отримає від KfW кошти на термомодернізацію закладів охорони здоров’я.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирські депутати затвердили пріоритетні напрямки у міській галузі охорони здоров’я на наступний рік"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*