Тести ПДР – як отримати водійське посвідчення Р

Керування авто не настільки легкий процес, як може здатися на перший погляд. Але ви можете самостійно вивчити всі правила і навіть навчитися проходити тести ПДР на нашому сайті Green Way.

Бажаєте отримати водійське посвідчення? Ось як відбувається підготовка автомобілістів

Всі усвідомлюють, що готуватися треба у будь-якій справі. Спочатку навчання, потім практика. Так готуються й до водіння транспортним засобом. Неможливо с першого разу сісти за кермо й одразу виїхати на дорогу та вправно їхати. Адже керування не настільки легкий процес, як може здатися на перший погляд. Звісно, ви можете самостійно вивчити всі правила і навіть навчитися проходити тести ПДР на нашому сайті Green Way. Але це взагалі не свідчить про те, що ви можете сісти за кермо та стати повноцінним учасником дорожнього руху. Вчитись треба на спеціальних курсах в автомобільній школі.

Як проходять курси

Яким би курсам ви не віддали перевагу, а їх сьогодні на ринку послуг незліченна безліч, всі вони містять теоретичну і практичну частини. Без базових знань до водіння не допускають. 

На теоретичних заняттях вам дуже ретельно пояснять правила дорожнього руху, розкажуть про основні моменти у будові автомобіля, навчать надавати невідкладну медичну допомогу. Для перевірки отриманих знань протягом всього курсу будуть опрацьовуватися спеціальні тести. За їх результатами викладачі зможуть виявити проблемні місця і при необхідності ще раз пояснити матеріал.

Отримавши базові знання у вас почнеться друга частина навчання – практика. Але не варто розслаблятися. Теорія на цьому не закінчується. Тільки тепер теорія і практика будуть викладатися паралельно.

На початку практичних занять вас навчать правильно сідати в автомобіль, розкажуть які першочергові дії перед запуском двигуна. Інструктор покаже і розповість як регулюється сидіння і дзеркала, як перемикати коробку передач, яка педаль за що відповідає і т.д. Лише після цього на спеціальному майданчику ви зможете приступити безпосередньо до водіння.

В цілому на практичних заняттях ви навчитеся:

  1. Рушати з місця і гальмувати.
  2. Паркуватися різними способами (парковка під кутом, паралельна, парковка переднім або заднім ходом).
  3. Здавати назад, повертати, розвертатися.
  4. Керувати автомобілем в умовах обмеженої видимості та ін.

У разі, коли інструктор буде впевнений в ваших базових навичках, вам дозволять виїхати на дорогу. І тут головне зберігати спокій і залишатися зосередженим. Головне пам’ятати все те, про що вас вчили на теоретичній частині, тоді практика пройде легко і гладко.

Як та де проходить іспит 

Для підтвердження вашої здатності керувати автомобілем і для отримання заповітного посвідчення водія, вам необхідно скласти спеціальний іспит у Головному Сервісному центрі. Він, як і ваші курси, складається з теоретичної та практичної частини. Перед тестуванням не зайвим буде ще раз повторити всі ПДР-онлайн. Це допоможе буди вам більш впевненим, та скласти теоретичну частину іспиту з першого разу

При успішній здачі тестів вас допускають до іспиту з водіння. На ньому від вас зажадають на практиці продемонструвати отримані знання. Тут можливі провокації: вам можуть дозволити не пристібатися або попросити зупинитися під заборонним парковку знаком. Це зроблено для того, щоб максимально оцінити ваші навички та знання. Якщо ви успішно подолали ці два етапи, то станете щасливим володарем водійського посвідчення в той же день.


Будьте першим, хто прокоментував "Тести ПДР – як отримати водійське посвідчення"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*