“Це приватна власність!” Компанія “Фаворит” не збирається поступатися земельною ділянкою на вулиці Героїв Десантників у Житомирі

Конфлікт, який виник у житомирян, що мешкають на вулиці Героїв Десантників, з будівельною компанією Борислава Розенблата через забудову земельної ділянки, набирає нових обертів. Попри спротив власників квартир з навколишніх будинків, забудовник не має наміру поступатися придбаною ділянкою.

Сьогодні, 27 квітня, до членів комісії Житомирської міської ради звернулося ОСББ “Героїв Десантників”.

“У 2005 році ця земельна ділянка була продана. Ваша прибудинкова територія ніяким чином не захоплена і ніхто на неї не претендує. Але це є приватна власність. Те, що ви звикли вважати її своєю і там грати… Я можу показати фото, яка там була територія. Насправді там мусорка і чагарники. Це 7 грудня. Це була як вільна квартира, і ви звикли свої речі там тримати”, – заявила депутатка Олена Розенблат.  

Нагадуємо, що в грудні минулого 2020 року відбувся протест проти будівництва житлового комплексу на території колишнього стадіону на вул. Героїв Десантників, 37.

Ініціативна група звернулась з проханням винести проектну документацію будівництва на розгляд сесії й замінити земельну ділянку. 

“Якщо почнуться будуватися якісь будинки на цій ділянці, то в мешканців будуть проблеми. По-перше, в нас заїзд – всього лише одна дорога і вона зараз навантажена. Ми зверталися до Сергія Івановича Сухомлина з ініціативною групою і просимо посприяти заміні земельної ділянки. У нас там розташоване футбольне поле і діти, які гуляли в цьому мікрорайоні, зараз пішли гуляти на схил річки Кам’янки. Найцікавіше, що коли інвентаризація проводиться, то це було 0,2 га землі, а на продаж пішло близько 0,490 га”, – розповіла голова ОСББ Людмила.

Як стверджує голова ОСББ, нормами ДБН передбачається встановлення біля будинків стоянки для автотранспорту, в тому числі 20% для гостей. Крім того мешканці мікрорайону переймаються й тим, що вони будуть соціально незахищені й через переповнені дитсадки та школи. 

Голова ОСББ також зауважила, що коли у грудні були громадські слухання і приходив Борислав Соломонович, 200 жителів підписали колективне звернення проти будівництва.

“Це приватна ділянка і громадські слухання взагалі не передбачені.  Розенблат Борислав Соломонович просто захотів прийти на зустріч з мешканцями, вислухати побажання і влаштувати, можливо, додатковий якийсь майданчик або футбольне поле, але ваше небажання визнавати, що це приватна власність… Ви самі сказали, що є суд – хай він вирішує. Є перша інстанція , однозначно є зобов’язання видавати містобудівні умови. Більше того, є на сьогоднішній день ще звернення, як кримінальна відповідальність конкретної особи, яка діє всупереч своїм повноваженням. Є збитки, які заподіяні місцевою владою. Де також буде або вже є позов до суду на компенсацію”, – сказала Олена Розенблат. 

Проте члени комісії все ж дали рекомендацію винести питання будівництва на засідання сесії та підібрати рівноцінну ділянку. 


Будьте першим, хто прокоментував "“Це приватна власність!” Компанія “Фаворит” не збирається поступатися земельною ділянкою на вулиці Героїв Десантників у Житомирі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*