З танцями та перекритими дорогами у Житомирі 15 травня відкриють скейтпарк

У суботу, 15 травня, в Житомирі на Новому бульварі відбудеться відкриття скейтпарку. Відповідне рішення сьогодні, 14 травня, прийняли члени виконавчого комітету. 

Відкриття заплановане з 16 по 18 год, в цей час в’їзд на бульвар Новий буде перекритий, а патрульна поліція слідкувати за громадським порядком. Журналістам Times.ZT також повідомили, що під час відкриття скейтпарку виступатимуть танцювальні колективи. 

Крім того, Житомирська міська рада оприлюднила правила користування скейтпарком:

  1. Обладнання скейт парку призначено виключно для їзди на трюкових скейтбордах, роликах, самокатах, ВМХ велосипедах. 
  2. Відвідувачі скейтпарку несуть повну відповідальність за своє здоров’я та життя,  а також за можливі нещасні випадки на майданчику.
  3. Кожен відвідувач скейтпарку зобов’язаний мати захисний шолом та комплект захисту протягом всього часу перебування на території скейт майданчику.
  4. Особи, яким не виповнилося 18 років, можуть перебувати на території скейтпарку з дозволу або під наглядом батьків чи опікунів. 
  5. Перед виконанням будь-якого трюку необхідно переконатися у відсутності перешкод, розрахувати амплітуду і складність трюків відповідно до своїх сил і можливостей. 
  6. В разі порушення цих правил відвідувачів можуть притягнути до відповідальності відповідно до чинного законодавства. 
  7. На території забороняється вживати або знаходитися в стані алкогольного та наркотичного сп’яніння.
  8. Заборонено кататися на вологому обладнанні, заважати іншим відвідувачам, сидіти на фігурах, псувати обладнання, вигулювати домашніх тварин, кататися з металевими пегами. 

Будьте першим, хто прокоментував "З танцями та перекритими дорогами у Житомирі 15 травня відкриють скейтпарк"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*