Автокрісло-бустер і безкаркасне крісло: основні відмінності Р

Питання безпеки дітей в автомобілі є дуже важливим для всіх відповідальних батьків. Автокрісло дозволяє подбати про захист малечі при пересуванні. Існують різні конструкції, але в цілому їх можна розділити на два основні класи: бустери і безкаркасні.

Відповідальні батьки нізащо не залишать поза увагою питання безпеки власних дітей. Захистити малюка під час поїздки в автомобілі дозволить автокрісло. Варіантів моделей таких крісел безліч, проте усі їх можна поділити на дві головні категорії – безкаркасні та бустерні. Кожне з них має свої переваги, тож пропонуємо вам  розглянути їхні відмінності.

Безкаркасне крісло та його особливості

Таке крісло виглядає майже як звичайне сидіння в автомобілі. Відповідно, воно не має жорсткого каркасу, що впливає на зменшення вартості. Головне, що треба знати про безкаркасне крісло:

  • Дитина надійно зафіксована за допомогою пасків безпеки. Вони завадять малюку пересуватися по сидінню та добре утримуватимуть його на місці. Якщо раптом автомобіль опиниться в ДТП, малюк не постраждає від удару головою об лобове скло чи переднє сидіння. 
  • Безкаркасне крісло легке, його зручно носити в руках.
  • Невелике за розміром. Конструкція дозволяє досить легко скласти таке крісло, і в багажнику воно не займе багато місця, а отже його завжди можна возити з собою.

Суттєва перевага – відносно низька вартість. Придбати  дитячі автокрісла у Рівному можна без зайвих витрат та обмежень бюджету. Купуючи таке крісло, потрібно розуміти, що в разі бокового зіткнення у ДТП крісло не може слугувати надійним захистом, адже воно немає жорсткої основи. Якщо ви обираєте саме безкаркасне крісло, водить автомобіль аккуратно, уникайте різких ривків з місця чи гальмування, бо крісло може перекинутися.

Бустер замість крісла

Проста конструкція, яка не може бути самостійним захистом для малюка. Це скоріше спеціальна підставка, яка дозволяє підняти малюка так, щоб було зручно скористатися паском безпеки. Бустер запобігає передавлюванню шиї дитини, а це суттєвий плюс при ДТП.

Така конструкція немає спинки. Тож бустер варто обирати для більш старших дітей, які вже набрали вагу мінімум 15 кг і до 36 кг. В деяких сучасних автокрісла є можливість від’єднання спинки. Така конструкція дозволяє зручно влаштувати дитину, щоб зафіксувати її паском.

Бустери також мають відмінності, в залежності від матеріалу:

  • Пінопласт. Досить дешево, але не надто надійно. Проте такий бустер досить легкий.
  • Пластик. Важчі та міцніші за пінопласт, рівень захисту вищей, а отже ви матимите перевагу при ДТП.
  • Метал. Міцно, надійно, з жорстким каркасом.

Усі бустери досить компактні. Вони не заважатимуть в багажнику, а при потребі встановлюються швидко. Бустери – цілком надійний захист, а ступінь безпечності покупець обирає на власний розсуд. Якщо ви пересуваєтеся в основному невеличким містечком на низькій швидкості, крісло, що міцно фіксує, можливо й не потрібне. Підходящу модель можна обрати за допомогою сайту магазину  Allo. З’ясувавши, в чому полягає відмінність крісел, ви з легкістю оберете необхідну конструкцію, яка відповідатиме віку малюка, особливостям поїздок та вашим вимогам.

Будьте першим, хто прокоментував "Автокрісло-бустер і безкаркасне крісло: основні відмінності"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*