ТЕЦ, сміттєпереробний завод та контейнери для сортування сміття: Сергій Сухомлин поділився перспективами Житомира

Житомирський міський голова Сергій Сухомлин планує відкриття великої ТЕЦ, будівництво сміттєпереробного заводу та встановлення контейнерів для сортування сміття. Про це він розповів у середу, 12 травня: 

«Тарифи не забезпечують рівень життя для людей. Місто має одне з найнижчих тарифів на теплову енергію. І житомирське підприємство „Теплокомуненерго“ вже другий рік є першим по якості та кількості інвестицій. Ми чекаємо на приїзд президента в серпні, і плануємо відкриття великої ТЕЦ, яка майже вже побудована на нашому підприємстві. Вона забезпечить частину міста теплом та електроенергією. Викиди з цієї ТЕЦ будуть в два рази менші, ніж з газовою ТЕЦ. Також прокладаються мережі. За минулий рік ми проклали 11 км мереж. Багатьох житомирян не дуже радують перериті вулиці міста, але це забезпечує нам втрати в мережі на рівні 6-7%, а нормативні втрати 12%». 

Крім того, Сергій Сухомлин анонсував будівництво сміттєпереробного заводу та встановлення контейнерів для сортування сміття:

«Ми обіцяли будівництво сміттєпереробного заводу. На сьогодні інвестори вже озвучили будівництво заводу. 24 травня починається будівництво, до кінця року обладнання вже повинне бути в цехах, і початок наступного року — це дата запуску цього підприємства. В минулому році житомиряни абсолютно об’єктивно скаржилися на якість вивозу сміття. Після проведення конкурсу з’явилася компанія, яка інвестувала більше 1 млн євро в техніку, контейнери і продовжує це робити, і потрохи якість вивозу сміття в місті стала набагато краще. Зараз будуть встановлюватися контейнери для роздільного збору сміття на 4 види відходів. Ми майже позбулися в місті  несанкціонованих сміттєзвалищ, а в нас їх було приблизно 16».

Нагадаємо, що міський голова Житомира Сергій Сухомлин звітував перед містянами (ФОТО-ВІДЕО) та розповів про освіту в Житомирі у період карантину. 


Будьте першим, хто прокоментував "ТЕЦ, сміттєпереробний завод та контейнери для сортування сміття: Сергій Сухомлин поділився перспективами Житомира"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*